• Ви знаходитесь тут:

• Педагоги гімназії
Освітній процес в гімназії здійснюється 22 педагогами. Серед них:
  • Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст» - 6;
  • Спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії - 2;
  • Спеціаліст І кваліфікаційної категорії - 6;
  • Вчителів вищої категорії – 8;
  • Із званням «Старший вчитель» - 4;
  • Із званням «Вчитель-методист» - 4;
  • Із званням « Відмінник освіти» - 1.
Творчий потенціал педагогічного колективу - це:
  • Ковбасюк Ярослава Ярославівна - директор гімназії, вчитель історії та правознавства;
  • Ключник Надія Степанівна - заступник директора з НВР, вчитель зарубіжної літератури;
  • Сеньківська Наталія Олегівна - заступник директора з НВР, вчитель англійської мови та медіаграмотності;
  • Нечай Анна Ярославівна - вчитель української мови та літератури;
  • Башуцька Ірина Євгенівна - вчитель біології та хімії;
  • Білогурська Ірина Михайлівна - вчитель англійської мови;
  • Демків Мар'яна Ігорівна - вчитель німецької мови(декретна відпустка);
  • Ковальська Тетяна Іванівна - вихователь;
  • Кохан Надія Мирославівна - вчитель фізики та основ здоров'я;
  • Ленар Галина Прокопівна - вчитель української мови та літератури, вчитель основ християнської етики;
  • Гаранджук Марія Василівна - вчитель математики та інформатики;
  • Панчишин Оксана Василівна - педагог-організатор, вчитель музичного мистецтва;
  • Паньків Галина Семенівна - вчитель математики та інформатики;
  • Пасічник Марія Омелянівна - вчитель вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури, основ здоров'я;
  • Дорош-Коваль Софія Михайлівна - вчитель математики та інформатики;
  • Петльована Марія Андріївна - вчитель географії (декретна відпустка);
  • Нежива Ольга Володимирівна - вчитель німецької мови;
  • Піжицька Оксана Василівна - практичний психолог;
  • Cкиба Михайло Ярославович - вчитель історії;
  • Тихоліз Василь Володимирович - вчитель предмету "Захист Вітчизни" (сумісник);
  • Худик Любов Володимирівна - вчитель фізичної культури;
  • Мельник Любов Михайлівна - вчитель образотворчого мистецтва та художньої культури (сумісник).
  • Ми щиро вдячні за роботу в нашому колективі нашим колегам, що працювали в гімназії. Це:
Борисюк Ольга Григорівна - вчитель англійської мови Зборівської державної української гімназії ім.Романа Завадовича.

Закінчила Вінницький педагогічний інститут за спеціальністю англійська мова.

З 1993 року по 2014 рік працювала заступником директора з навчально-виховної роботи Зборівської державної української гімназії ім. Романа Завадовича

Будник Тамара Миколаївна - вчитель англійської мови у Зборівській гімназії ім. Р.Завадовича .

Закінчила Ніжинський педагогічний інститут ім.М.В.Гоголя

Категорія вища, старший вчитель

Николишин Наталія Василівна - вчитель німецької мови

З 2006 року працювала в Зборівському коледжу ТДТУ ім. І.Пулюя.В гімназії працювала з 2009 року по 2013 рік.

Любов до дітей, школи перетворилась у чудову мрію дитинства - стати вчителем. І тому, після закінчення Зборівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 у 2001 році вступила до Миколаївського державного університету ім. В.О.Сухомлинського на факультет іноземної філології (спеціальність - німецька мова).

Її кредо « Люби те, що робиш, роби те, що любиш!»

Данюк Олександра Іванівна - вчитель математики та предмету "Захист Вітчизни"

Закінчила Тернопільський педінститут в 1975 році

Вища категорія, старший вчитель

Чудовий педагог, чуйна енергійна життєрадісна людина з величезним творчим потенціалом

Гуменна Галина Євгенівна - вчитель української мови і літератури, працювала в гімназії з 1994 року по 2016 рік.

Закінчила Чернівецький державний університет ім.Ю.Федьковича.

Олійник Леонід Васильович - вчитель географії та економіки Зборівської гімназії

Закінчив Львівський державний університет у 1989 році. З того часу незмінно на педагогічній ниві

Вища категорія, старший вчитель. Послідовник Яна Амоса Коменського.

Сухорибко Микола Іванович- вчитель історії та правознавства

Закінчив:ТНПУ ім. В.Гнатюка в 2008 р. за спеціальністю "історія та правознавство".ЧНУ ім. Ю. Федьковича в 2009 р. за спеціальністю "історія".

Фіналіст обласного туру конкурсу "Вчитель року 2016" у номінації "Історія"

Створив блог "Історик.Зборівська гімназія"

Редька Надія Ігорівна - вчитель англійської мови, німецької мови, основ медичних знань, медіаграмотності.

У 2013 році закінчила Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка за спеціальністю «Вчитель англійської, німецької мови та зарубіжної літератури»

На її думку хороший вчитель навчає, а найкращий надихає. У житті керується істиною: «Людина, яка чогось хоче шукає можливість, а яка не хоче – причину!»
Активно функціонує створений нею блог "Wir lernen Deutsch" за Інтернет-адресою http://nadiadeutsch.blogspot.com/
Сторінка у Wiki-просторі

• Стріла неба

2015-03-09 08:45:11