/Files/images/gim11.jpg

У 2012-2013 н. р. переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад стали:
  • Франчук Христина - диплом І ступеня з правознавства та диплом ІІІ ступеня з трудового навчання
  • Франчук Марта – диплом ІІІ ступеня з української мови
  • Недогонова Анастасія - диплом ІІІ ступеня з географії.

6 учнів брало участь у ІІ етапі конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН:
  • Завербна Марія – диплом ІІІ ступеня з історичного краєзнавства
  • Ганьбергер Віталія – диплом ІІІ ступеня з географії
  • Семенина Вікторія - диплом ІІІ ступеня з української мови
  • Франчук Христина - диплом І ступеня з правознавства, диплом І ступеня з всесвітньої історії
  • Франчук Марта– диплом І ступеня з історичного краєзнавства
Наші здобутки:
  • Завербна Марія - диплом ІІІ ступеня ХІІІ Всеукраїнських мовно-літературного конкурсу знавців української мови ім. Т.Шевченка
  • Завербна Марія – диплом ІІ ступеня обласного етапу Всеукраїнського фестивалю - конкурсу «Дай, Боже, вільними бути»
  • Франчук Христина – диплом учасника IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства та диплом ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу з написання учнівських наукових робіт ім. В.М. Корецького на тему: «Права людини в сучасному світі: погляд молоді»
  • Куликівська Ірина – диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів 6-8 класів
  • Гарматюк Микола - диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів 6-8 класів
  • Плоска Ольга та Гуменна Ірина – дипломи учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів 6-8 класів
  • Шнир Софія – переможець Міжнародної програми по обміну майбутніх лідерів FLEX
  • Франчук Марта- переможець Всеукраїнського конкурсу «Права людини – уроки історії ХХ ст.», оголошеного Всеукраїнською асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова доба» (2012-2013 н.р.), учасник Всеукраїнського круглого столу «Права людини – уроки історії ХХ ст.» 2012 р. - учасник науково-пізнавальної експедиції від Всеукраїнської благодійної організації підтримки обдарованої молоді України до м. Мюнхена.
  • Франчук Марта і Франчук Христина – делегати Європейського молодіжного парламенту – Україна.
  • Франчук Марта і Франчук Христина - переможці обласного етапу Всеукраїнської ставки-конкурсу «Я хочу жити в якісному світі»
/Files/images/Гімназія 556.jpg
24 лютого - літературний вечір «Любов. Страждання. Боротьба…і Слово».
26.02.2012 р. - поетична вітальня запрошує любителів поезії на зустріч з шанувальниками Лесі Українки та Генріха Гейне
08.10.2012 - «Здобути або не бути». Під такою назвою відбувся урок патріотизму, присвячений боротьбі УПА й визвольно-революційному підпіллю. Старшокласники в історичних довідках намагалися дати чітке розуміння питань: «За що і з ким боролася УПА?», «Як в умовах військового часу УПА створювала свої органи місцевого самоврядування та уряд?», «Яка була справжня мета рейду радянських партизанів під керівництвом С.Ковпака?».

/Files/images/фото2.jpg20 жовтня слухачі секції історії України з метою вивчення історії рідного краю та в рамках руху учнівської молоді «Моя земля – земля моїх батьків» побували на екскурсії в Шумському районі Тернопільської області та Здолбунівському районі Рівненської області. З нагоди відзначення 70-річчя УПА гімназисти відвідали краєзнавчий музей в селі Стіжок, де ознайомилися з героїчною боротьбою загонів повстанців на території Шумського району, а також штаб УПА в селі Антонівці цього ж району.

10.12.2012 р. – круглий стіл на тему «Проблеми реалізації і захисту прав і свобод людини та громадян в Україні» (Франчук Х., ТНЕУ).

Слухачі МАН були учасниками конкурсів і проектів різних рівнів (диплом переможця конкурсу проектів громадянського суспільства, Всеукраїнського конкурсу «Інноваційні технології – краще життя», диплом учасника Всеукраїнського конкурсу проектів «Служіння заради миру», Всеукраїнського конкурсу проектів Вікна-RASHAU тощо).