Протягом 2015-2016 н.р. у Зборівській філії МАН працювали 7 секцій з середньою наповнюваністю 12 слухачів: правознавство, біологія, історія, українська мова і література, основи наукових досліджень, етнологія, фізика(на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м.Зборова).
У І (районному) етапі брали участь 16 учнів 9-11 класів.
13 лютого 2016 року у Тернополі відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України
У результаті конкурсу, учні – слухачі Зборівської філії МАН вибороли дипломи ІІ ступеня з історії України (Баліцький Дмитро, учень 10 класу) та з історичного краєзнавства (Лукачат Марта, учениця 8 класу). Дипломи ІІІ ступеня здобули:
  • Семенина Вікторія, учениця 11 класу з правознавства;
  • Костюк Мар’ян, учень 11 класу з теології та релігієзнавства;
  • Брона Уляна, учениця 8 класу з всесвітньої історії;
  • Полева Христина, учениця 8 класу з української літератури;
  • Слюсарчук Аліна, учениця 8 класу з зарубіжної літератури.
Компетентне журі також відзначило наукові доробки Святої Вікторії, учениці 9 класу та Куликівської Ірини – учениці 11 класу з української мови і літератури.
Гімназисти - активні учасники творчих конкурсів.
18 грудня 2015 року у ДП «Тернопільстандартметрологія» відбулося нагородження переможців конкурсу дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі".
Учениця 9 класу Зборівської державної української гімназії ім. Романа Завадовича Свята Вікторія стала переможцем регіонального рівня Всеукраїнської виставки – конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» у номінації « Я пізнаю якісну продукцію», зайнявши 1-е місце. Її малюнок «Хай переможе якість» приніс заслужену перемогу у ІІІ віковій категорії (13-17 років).

/Files/images/тнпу1.jpg

В Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В.Гнатюка відбувся обласний літературний конкурс «Акорди творчості» для учнів-членів Малої академії наук. Даний конкурс проводиться щорічно Тернопільським обласним комунальним територіальним відділенням МАН України з метою пошуку та підтримки творчих і літературно-обдарованих школярів.
Учні Зборівської гімназії ім. Романа Завадовича, десятикласниця Романів Тетяна, одинадцятикласники Семенина Вікторія та Костюк Мар’ян подали свої творчі роботи за 20 днів до початку заходу і стали учасниками обласного етапу У номінації «Проза» Семенина Вікторія здобула ІІІ місце за есе «Життя тобі, моя багатостраждальна Україно». Костюк Мар’ян у номінації «Поезія» зайняв ІІІ місце. Вірші Романів Тетяни відзначені за майстерне авторське виконання.
Диплом Іі ступеня ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу "Розкрилля душі", приуроченого річниці з дня народження Ліни Костенко, виборола Семенина вікторія. Романів тетяна читала вірші Л.Костенко та запропонувала власний вірш для газети "День".
В активі роботи філії:
  • участь у Всеукраїнському фестивалі "Горизонти науки";
  • мобільні лекторії з історії, біології, фізики, які організували науковці ВНЗ - Секо Я.П., Пида С.В., Скоренький Ю.Л.
  • усний журнал до 150-річчя від дня народження М.с.Грушевського
  • презентація проекту до річниці Голокосту "А.Сухинський - Праведник світу"
  • конференція "Україна пам'ятає..." про страшні сторінки Голодомору 1932-1933 років в Україні
  • правовий лекторій від фонду "Відродження" "Суть Конституції та її роль у повсякденному житті"
  • відеолекція "Участь громадян у конституційному процесі"
Всеукраїнська премія ім. Романа Завадовича за популяризацію дитячої книги заснована мистецькою фундацією "Батьківські обереги", Тернопільською організацією Української асоціації творчої інтелігенції "Світ культури" та редакцією журналу "Літературний Тернопіль" за фінансової підтримки благодійного фонду "Подоляни" з метою увічнення пам'яті уродженця Тернопільщини, українського дитячого письменника, журналіста, редактора, культурно-освітнього діяча, творчість якого відома далеко за межами України, - Романа Завадовича.

/Files/images/12376351_1241941485834480_8670851550500860500_n.jpg