ГІМНАЗІЙНИЙ ЩОДЕННИК

СКІЛЬКИ МОВ ТИ ЗНАЄШ, СТІЛЬКИ РАЗІВ ТИ ЛЮДИНА

Для того щоб вивчити будь-яку мову, дуже важливим є живе спілкування. Настали літні канікули – час відпочинку, який завжди можна поєднати з навчанням. Отож, у нашій гімназії було організовано літній табір англійської мови для учнів 5-7 класів. Допомагали вчителям іноземних мов, Білогурській Ірині Михайлівні та Якубець Надії Ігорівні, учні десятого класу: Банадига Руслана, Гринчишин Тетяна, Коваль Діана та Семенина Вікторія. У перший день усіх дітей поділили на чотири групи, кожна з яких мала свій колір і свого керівника, тобто було утворено чотири команди: «Greedy Pirates», «Dreamers», «Teenagers» and «Kings of English». Впродовж чотирьох днів діти здружилися, навчилися працювати в команді та весело проводили час. Мені було дуже жаль прощатися зі своєю командою… За цей час кожна дитина стала такою близькою. Думаю, що така щира атмосфера панувала в кожній із груп. Ми отримали чудовий досвід роботи з дітьми, а вони весело провели час і попрактикували свою англійську. Першого дня відбулася презентація команд, знайомство зі своїми керівниками та розучування англійських пісень. Наступний день був Днем кольору, тож всі команди прийшли в відповідному одязі та представляли колір своєї команди: синій, зелений, червоний і жовтий. Які ж предмети таких кольорів оточують нас і що кожен відчуває при спогляданні цього кольору? Саме це і пояснювали учасники команд, презентуючи відповідний колір. Третій день – День бантика: кожен повинен був виготовити бантик і подарувати його комусь. У цей день також було багато цікавих ігор, темою яких стали мультфільми. Останній – четвертий день – був Днем творчості. Діти малювали на асфальті. Кожна команда отримала крейду певного кольору і нею малювала елементи загальної картини. Цей день був насичений іграми і веселощами. Ірина Куликівська, учениця 10 класу гімназії, запропонувала цікавий мультфільм англійською мовою та провела вікторину для уважних і кмітливих гладачів. А на завершення відбувся фінальний квест, у процесі проходження якого кожна команда знайшла солодкі призи. Я думаю, що всім дуже сподобався час,проведений у таборі. Сподіваюся, що це стане нашою доброю традицією.

ВІКТОРІЯ СЕМЕНИНА

/Files/images/DSCN3527.JPG/Files/images/DSCN3456.JPG