Гімназійний щоденник


/Files/images/Посвята 2012.jpg

Бути гімназистом…Що це означає?

Для учнів Зборівської державної української гімназії імені Романа Завадовича це насамперед усвідомлення великої відповідальності, прагнення постійного самовдосконалення та творчої реалізації.

У нашому навчальному закладі вже давно започаткована й збережена до сьогодні традиція – посвята п'ятикласників у гімназисти. Свято є дуже важливим не тільки для наших наймолодших друзів, а для всіх учнів і вчителів –гімназійної родини. Це хвилююче дійство, тому що допитливі п'ятикласники наполегливою працею і сумлінним навчанням повинні довести, що гідні називатися гімназистами.

27 листопада у стінах нашої гімназії відбулася саме ця подія. Цьогорічне свято було проведене у формі гри «Пошуки скарбів». Усі сімнадцять п'ятачків здійснили захоплюючу мандрівку до дивного острова, на якому заховані скарби знань. А компасом їм слугувала квітка-семицвітка, яка робила мрії тих, хто її торкнеться, - здійсненними. Для оцінювання знань і вмінь учасників гри було створено «раду старійшин», до якої входили: Сухорибко Микола Іванович, Баліцька Олександра Володимирівна та Забитівська Христина Ігорівна. Що тільки не робили п'ятикласники! Співали, танцювали, відгадували складні загадки – і все це разом! Особливим завданням для кожного учня був конкурс талантів, на якому вони показали дійсно великі здібності і головне – свою індивідуальність. Марта Лукачат вражала музичними здібностями, граючи на саксофоні. Каріна Дрозд здивувала кулінарними навичками. Дівчина спекла смачнючий, як ми усі перевірили, бісквітний кекс. Крім того, виявляється, у п'ятому класі багато юних художників: Христина Полева, Вітя Солопатич та Уляна Брона представили свої цікаві малюнки. Нестор Небесь показав чудову гру на кларнеті, виконуючи українську народну пісню «Їхав козак за Дунай». Запотічна Зоряна та Чорнописька Наталя продемонстрували свої вироби з бісеру, Юля Кузь – фенечки, а Таня Очкусь запропонувала до уваги глядачів танець-імпровізацію.Хлопців можна було з впевненістю похвалити за спортивні вміння. Проте найприємнішим був момент, коли всі дітки разом співали під супровід Мирослава Миколайовича, нашого шкільного вчителя музики, та містера Дастіна – волонтера Корпусу Миру.

Після такого диво-концерту п'ятикласники урочисто склали присягу. А для учня говорити слова клятви гімназії є по-справжньому хвилююче. На завершення урочистого дійства «рада старійшин» привітала п'ятикласників з новим статусом і нагородила гімназійними значками. Усі класи вітали винуватців свята, вручали їм подарунки.

Автор: Баліцька Олександра

/Files/images/Посвята 2012 2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 141

Коментарi

 • Tbaba

  2013-08-15 12:02:57

  Cool! That's a clever way of loknoig at it! http://zlirywijto.com [url=http://xlvgtzb.com]xlvgtzb[/url] [link=http://athwmxui.com]athwmxui[/link]...

 • Lucas

  2013-08-08 08:47:15

  Way to use the internet to help people solve prlmoebs!...

 • Шаміль Агбадаєв

  2013-07-17 12:25:35

  Стилістична вартість статті залишає бажати кращого, а майстерність аффффтара ващє до нічого, ппц. Лалка....

 • Махмуд

  2013-07-17 12:23:10

  ЗБС)......