Актуальності на хвості сороки

Сферичне кіно

/Files/images/luxfon.com_18984.jpg

26 листопада 2014 року в гімназію завітав Львівський планетарій!/Files/images/IMG_3623.jpg

Нарешті технології сферичного кіно дійшли до України. Що собою представляє така новинка?

Перш за все - черговий крок до новітніх технологій, адже кіно у форматі 360 подобається як малечі, так і дорослим.

Тільки в серці оновленого планетарію, унікальному кінотеатрі AtmaSfera, можна на 3600 зануритися в атмосферу фільму, опинитися за межею реальності. Тут ви зможете підкорити недоступні вершини гір, зануритися на дно Маріанської западини, прогулятися з динозаврами, поплавати разом з китами чи здійснити свою дитячу мрію – відправитися у відкритий космос та пізнати всесвіт не лише на словах, але й власними очима. Тепер кіно, яке було за гранню уяви, - справжня реальність!

Кінотеатр під куполом являє собою 15-проекторну систему, яка працює без помітних людським оком швів. Зображення зі всіх 15 проекторів відображається на куполі планетарію. В результаті ми маємо велетенське об’ємне зображення, схоже на бездоганний формат 3D. Підкреслюємо слово "схожий", адже тут не потрібні ті незручні окуляри, від яких дуже стомлюються очі. Достатньо лише підняти голову вгору і насолоджуватися надзвичайно реалістичним кіно.

/Files/images/IMG_3625.jpg

Актуальності на хвості сороки

"ЄвроМайдан. Чорновий монтаж"

В Зборівській державній українській гімназії ім. Романа Завадовича відбувся перегляд документального фільму «Євромайдан. Чорновий монтаж» в рамках 11-го Міжнародного Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини "Docudays UA".

Пропонуємо вашій увазі відгуки гімназистів:

Цього року нашому навчальному закладу втретє випала честь брати участь вDoсudaysUA. Ми отримали можливість подивитись та обговорити документальний фільм «ЄвроМайдан. Чорновий монтаж».

Мені дуже сподобався фільм, адже саме в цьому документальному кіно ми побачили майдан з середини, ніби відчули себе у вирі подій річної давнини, відчули атмосферу, яка там перебувала. На основі побаченого та почутого ми змогли проаналізувати вчинки та дії кожної з сторін: майданівців, беркуту, антимайданівців та влади. На основі такого аналізу можна зрозуміти помилки протестувальників, та передбачити шляхи їх усунення. На мою думку, основною проблемою протестувальників була відсутність чіткої організації та керівника, координатора, а це в свою чергу є підтвердженням стихійності майдану. Через відсутність чітко визначених лідерів, протестувальники не могли належним чином організувати прорив.

Такі фільми змушують переосмислити ціну людського життя, як і самі події, що в них зображені.

Спільне обговорення фільму дає можливість поділитися враженнями та почути думку інших.

Сподіваюся на подальшу співпрацю з DoсudaysUA і перегляд інших фільмів про глобальні проблеми людського суспільства та проблеми окремих людей.

Учениця 10 класу Семенина Вікторія

Сьогодні я мав можливість подивитися документальний фільм «ЄВРОМАЙДАН. Чорновий монтаж».

Звичайно, що я не залишився байдужим після переглянутого,бо зрозумів: події на майдані організував український народ. Саме він є найбільшою силою. Його бойовий дух, прагнення до волі перебороло режим Януковича.

Я б рекомендував переглянути цю документальну стрічку тим людям, які сьогодні сидять у високих кабінетах. Нехай вони згадають,що саме завдяки простим відчайдухам, часом з нецензурною лексикою та вчинками, сьогодні вони на високих державних постах.

Учень 11 класу Ленар Ігор

Переглянувши документальний фільм про події річної давнини «Євромайдан. Чорновий монтаж», мені згадалося як я повертався зі школи і кожен раз відразу вмикав телевізор, щоб взнати, що сталося і що ж буде далі. Автор фільму, на мою думку вдало відобразив реальні події, що були на майдані. Це жива історія, яка змінює людей, їхні переконання чи погляди. Завдяки цим героїчним вчинкам, наше та наступні покоління будуть пам’ятати ці доленосні події та простих людей, які піднялись за власну гідність і свободу.

Учень 10 класу Пасічник Ігор

Кiлькiсть переглядiв: 49

Коментарi