Проба пера/Files/images/pero.jpg


Інноваціні технології - краще життя

У ХХІ столітті люди використовують сучасні технології сповна. Без них важко уявити наше сьогодення. Ми користуємося комп'ютерами, мобільними телефонами, мікрохвильовими пічками, плазмовими телевізорами і т.д. Все це досить полегшує роботу та навчання. Хоча я вважаю, є у цьому і неабиякий недолік. Як стверджують медики,більше трьох годин проводити за комп'ютером протипоказано. Порушуючи норму,ми втрачаємо здоров'я, менше займаємося спортом, забуваємо про духовну сферу нашого життя.

Але користі від сучасних технологій звісно більше. Ми отримуємо багато необхідної інформації. Нові технології дозволяють успішно проводити операції, винаходити нові цікаві пристрої, які використовують у різних сферах нашого життя.

Сьогодні визначальним чинником багатства країни є знання. І тому особливого значення набуває проблема інновацій у сфері знань.

Термін “інновація” (із пізньолатинської innovatio – оновлення, новизна,

зміна) означає нововведення, тобто цілеспрямовані зміни, які вносять у

середовище впровадження нові стабільні елементи (нововведення), що

викликають перехід системи з одного стану до іншого. Зміни повинні відбуватися саме в діяльності та мисленні. Наприклад, варто задуматися, що використання традиційних джерел електроенергії веде до забруднення навколишнього середовища. Чому б не звернутися по допомогу до сонячного проміння, вітру, річок, припливів, хвиль, підземного тепла. Їх потенціал майже безмежний, треба лише знайти правильні шляхи використання.

Також мене дуже приваблює ідея «розумних будинків». Це уже не фантастика, бо я знаю точно, що один такий на планеті точно існує. Він належить Білу Гейтсу і знаходиться на березі озера Вашингтон. Фантастичною є хіба що його ціна – 55 млн. доларів. От було би добре, якби кожен мешканець Землі міг собі такий придбати…Уявляю: я тільки під'їжджаю до будинку, а відповідна система уже вмикає світло і підігріває підлогу. Захотів подивитися фільм, поставив диск, а штори уже «знають», що треба закрити вікна, і з'являється великий екран. А коли непомітно задрімаю, то мій будинок переключиться на нічний режим та ввімкне систему сигналізації.

На мою думку, за інноваційними технологіями – майбутнє. Вони неабияк допомагають нам у повсякденному житті і додають впевненості у завтрашньому дні. Я вважаю, що необхідно застосовувати нові технології, використовувати їх та вдосконалювати, не забуваючи при цьому, що ми живі люди, яким потрібне чисте повітря і чиста, не зіпсована людиною, природа. Створення світу, сприятливого для нашого поколіня, неможливе без створення безпечного інформаційного простору і формування культури взаємодії в соціальних мережах, певних правил безпечного користування новими медіа, використання інтелектуальних технологій для організації комфортного життя.

Автор: Дмитро Баліцький
Кiлькiсть переглядiв: 67

Коментарi