Улюблені свята поряд

Наш вибір - здорове майбутнє

/Files/images/Будь здоровий.jpg

У сучасному світі на здоров'я людей все більше і більше впливають безліч різних чинників. Це поганий економічний розвиток, забруднення навколишнього середовища, руйнування озонового шару, вирубка лісів, бідність населення... Зміна норм моральності і розбещеність поведінки призводить до появи таких небезпечних хвороб, як СНІД, а вплив алкоголю і тютюну на здоров'я людей можна порівняти з наслідками всесвітньої епідемії. Рішенням всіх питань і зменшенням їхнього впливу на життя людини займається Всесвітня організація здоров'я, з ініціативи якої день 7 квітня відзначається у всьому світі, як Всесвітній день здоров'я.
Щороку Всесвітній день здоров'я присвячується глобальним проблемам, що стоять перед охороною здоров'я планети і проходять під різними девізами.
Тема Всесвітнього дня здоров'я у 2012 році була – "Старіння та здоров'я", а гасло цього дня – "Гарне здоров'я додає життя до років". Акцент робився на тому, як хороше здоров'я протягом усього життя може допомогти чоловікам і жінкам похилого віку вести повноцінне життя.
У 2013 році темою Всесвітнього дня здоров'я була обрана гіпертонія. Гіпертонія, підвищує ризик розвитку інфаркту, інсульту. Але цій хворобі можна запобігти і вдало її вилікувати.
Тема 2014 року - «Маленький укус - джерело великої небезпеки». Відомо, що переносниками інфекцій є невеликі організми, такі як комарі, клопи, кліщі, які можуть передавати хворобу від однієї людини іншій і з одного місця в друге. Відповідно, тим самим вони створюють загрозу для нашого здоров'я і дому, під час подорожей та поїздок.
Боротьба з хворобами залежить не тільки від роботи лікарів. Її успіх залежить від розуміння і бажання людей створити для себе більш здорове майбутнє, запобігти руйнуванню власного середовища проживання і змінити свою поведінку.
День здоров'я проводиться для того, щоб широка громадськість замислювалася наскільки важливо цінувати власне здоров'я і як потрібно себе вести, щоб зберегти його не тільки собі , а й оточуючим .
Всесвітній день здоров'я - це глобальна кампанія, яка спрямована на привернення уваги кожного жителя нашої планети до проблем здоров'я та його охорони, з метою проведення спільних дій для захисту здоров'я і благополуччя людей.

Автор: Діана Коваль

Кiлькiсть переглядiв: 129

Коментарi