Гімназійний щоденник

Оберігайте світ, у якому живете!

2016-04-04

/Files/images/ббббббббббббббббббббб.jpg

Мистецтво є одкровенням людини,

а природа є одкровенням Бога.

У цей сонячний і по-справжньому весняний день до нашої гімназії завітав о. Василь Шафран, референт Бюро УГКЦ з питань екології Тернопільсько-Зборівської єпархії і прочитав для усіх присутніх дуже змістовну лекцію на тему «Екологічна свідомість кожного».

/Files/images/вввввввввввввввввввввв.jpg

Під час свого виступу о. Василь детально розповів про роль церкви у врегулюванні взаємоіснування людини і природи, наголосивши на тому, що все необхідне для повноцінного життя людини (повітря, вода) бере свій початок із природних джерел. Також лектор влучно підмітив, що роблячи діло милосердя для навколишнього світу, ти робиш діло милосердя для кожного. Тому так важливо перебувати у синергії з природою, змінити своє сумління і зрозуміти, що весь світ і все в ньому створено рукою Господа Бога. Згадав о. Василь і про катастрофу на ЧАЕС, а також закликав взяти участь у конкурсі «Чорнобильська катастрофа: 30 років опісля – що далі?». Завершальним акордом лекції стала спільна молитва.

/Files/images/ааааааааааааа.jpg

Після чого всі дружньо із о. Тадеєм і о. Василем посадили у гімназійному садку молоду яблуню і незмінний символ України – калину.

/Files/images/аааааааааааааааааааааааааа.jpg

Не забуваймо, що любов і віра в Бога зроблять цей світ кращим!

Кiлькiсть переглядiв: 94

Коментарi