/Files/images/Mind-body-consent.jpg"Mind, Body, and Consent" Mini-Camp "H.E.A.L"

29 квітня в гімназії ім. Романа Завадовича під керівництвом волонтерів Корпусу Миру: Джерома Аллена, Сідні Чек, Чака Зедда, Бетані Мартінез та Келлі Корріґен відбувся одноденний англомовний табір ‘’H.E.A.L.’’, метою якого було обговорення здорового способу життя.

Участь у тренінгу мали можливість взяти учні 8-11 класі. Нас очікували цікаві дискусії на тему здорового способу життя, захворювання ВІЛ\СНІДу, обговорення фактів та розвіяння найпоширеніших міфів, щодо цієї страшної хвороби.

Це був дуже цікавий та насичений емоціями день. Учасники табору працювали в двох групах та відвідали чотири заняття: “HIV/AIDS General”, “Healthy Relationships”, “Safer Sex”, «Self-Esteem». У рамках тренінгу гімназисти взяли участь у флешмобах «50 Shirt Challenge» та “#standtall for PLWHIV” на підтримку ВІЛ-позитивних людей , які зазнають дискримінації та стигми.

Приємна та невимушена атмосфера налаштовувала всіх до продуктивної роботи. Кожен мав можливість висловити свою думку та поставити питання, яке його\її турбувало. В перерві між заняттями ми могли поділитись своїми враженнями під час кави-брейк.

/Files/images/1Mind-Body-consent.jpg

Хочемо подякувати волонтерам та усім, хто доклав зусиль до проведення табору. Також висловлюємо щиру подяку Богдану Федоровичу, Володимиру Забитівському, Наталії Небесь, Ніні Сотник та Андрію Грицаю за надану спонсорську допомогу!

Інна Чорній

Кiлькiсть переглядiв: 33

Коментарi