/Files/images/яяяяяююююю3.jpg

Хто з Європи?

Євроклуб- це форма співпраці вчителів та учнів. Вона охоплює різноманітні сфери навчання займаючись вивченням Європи. Разом із вивченням різних країни, культури інших народів , історії ми дізнаємося багато дуже цікавих фактів , переглядаємо відеоролики та займаємось пошуковою діяльність.

Та найулюбленішим видом роботи є вікторини та конкурси. Нещодавно ми провели одну із них «Хто з Європи?» Нас очікувало кілька конкурсів.

У першому конкурсі нашим завданням було обрати одну правильну відповідь із двох запропонованих: знайти прапор Італії та герб Австрії. У другому представник кожної команди повинен був прослухати пісню та не використовуючи слів, а лише жести та міміку змусити своїх колег відгадати, що це за композиція.

/Files/images/яяяяяяююююююююююю1.jpg

Третій конкурс «Хто я?» дав учасниками можливість спробувати себе у ролі відомих книжкових героїв, проте їм не було відомо ким саме вони є. найвеселішими та найпродуктивнішими були командні конкурси «Хто швидше» та «Літери» .

Завданням останнього конкурсу «Хто\Що куди», було розставити співаків та марки автомобілів за країнами їх походження.

На мою думку, це не тільки весело та цікаво, а й корисно для нас, адже ми насамперед розвиваємось та формуємось як особистості. Така форма навчання нам по душі і кожна зустріч наповнена цікавими та веселими моментами. Також ми вчимося ,бути толерантними , активними.

Особисто мені, подобається дружня атмосфера , яка завжди панує у нашому Євроклубі. Поєднання навчання та розваг - чудовий спосіб запам'ятати цікаву інформацію та розвивати якості європейської , цивілізованої , впевненої у своїх словах та вчинках людини.

Дарія Сакали

Кiлькiсть переглядiв: 37

Коментарi