Моя країна - Україна

Поговоримо про соціальну справедливість...

20 лютого - Всесвітній день соціальної справедливості

Це свято було встановлено для того. щоб звернути увагу всього людства на необхідність прагнення до соціальної справедливості.

Кожна людина має право на свою соціальну справедливість. Чи це учень, чи працівник, чи просто пересічна людина.

Поки що населення слабо розуміє суть поняття «соціальна справедливість».

Насправді ,якщо вдуматися у ці слова, то усвідомлюємо,що соціальна справедливість –це рівність соціальних прав, законність для всіх, захист прав громадян, чесність .Ще можна сказати, що це благополуччя народу, високі зарплати і пенсії у простих людей, доступне житло.

У сучасному світі найвищий рівень бідності спостерігається у багатодітних родинах. Інша гостра проблема-зростання нерівності в доходах населення.

Зростання бідності та нерівності в суспільстві пов’язане насамперед із нерівномірним розподілом доходів від економічного зростання, погіршенням умов життя пенсіонерів, багатодітних родин, молоді, низьким рівнем оплати праці. Ці категорії громадян у першу чергу стикаються з перешкодами на шляху повноцінної участі у економічному , культурному та соціальному житті. Боротьба за соціальну справедливість-доленосне завдання незалежної України. Без цього їй не здолати кризових явищ останніх років, не досягнути цивілізованого життя. Прикро, але в Україні сьогодні спостерігається дуже багато несправедливості, що гальмує розвиток держави, породжує невдоволення владою та численні конфлікти. Населення дратує безлад в управлінні, свавілля чиновників, запровадження останніх непопулярних реформ у системі оподаткування, нав’язування реформи у системі пенсійного забезпечення, знівечені землі...

/Files/images/стаття.jpgДень соціальної справедливості в Україні дає можливість привернути увагу влади, бізнесу, суспільства до соціальних проблем українського суспільства та спонукати уряд до вирішення питань соціальної сфери. Розпочаті урядом соціально-економічні реформи, зокрема адміністративна, податкова, пенсійна, поки що не поліпшили якість життя та добробут населення.

Автор: Марія Веретільник

Кiлькiсть переглядiв: 96

Коментарi

  • Дмитро

    2014-03-16 14:25:33

    Дуже хороша стаття! Молодець....