Газета "Журавлик"

Робота журналістського клубу є невід'ємною частиною учнівського самоврядування. Вона сприяє формуванню в учнів почуття господаря своєї школи, покращенню стосунків та діяльності, вміння співпрацювати в колективі, розширяє діапазон діяльності дорослих і дітей.
Для висвітлення гімназійного життя та вирішення проблем, що хвилюють учнівство, з 2008 року виходить у світ газета "Журавлик".

"Журавлик" має постійні рубрики:

• "Актуальності на хвості сороки",
  • "Поетична кав'ярня",
  • "Гімназійний щоденник",
  • "Улюблені свята поряд",
  • "Великі люди у малому світі","Зернинки-цікавинки",
  • "Моя країна - Україна"

Уже створено близько 50 стіннівок - номерів газети. На її сторінках побачили світ нариси про шкільне життя, корисні поради, вірші та оповідання учнів. Тепер ми перейшли в електронний формат виходу газети.

Журналістський клуб працює під девізом "Давайте говорити те, що думаємо; думати те, що говоримо, і нехай слова будуть у згоді з життям" (Сенека)

Наш кодекс честі:

- ділитися власним досвідом і своїми думками;
- навчитися любити і поважати інших;
- досліджувати, відкривати нове і в цьому знаходити радість;
- навчитися обговорювати теми, зважаючи на думки співрозмовника.

У 2012 році колектив газети "Журавлик" став лауреатом XV Загальнонаціонального конкурсу шкільних газет
/Files/images/Гімназія 600.jpg

/Files/images/Журавлик.jpg

У 2013 році юні журналісти гімназії приєдналися до числа переможців XVI Міжнародного конкурсу шкільних медіа.

Крила "Журавлику" дала Білик Леся Петрівна - вчитель української мови та літератури, перший редактор газети, що виплекав її перших авторів-дописувачів і бережно та трепетно виховував у них любов до рідного слова.
Тепер Леся Петрівна відомий письменник, публіцист. Починала свою творчість вона під псевдонімом Олеся Галич, а тепер творить під власним прізвищем.
Вона член національної спілки письменників України з 2007 року.
Її здобутки :
  • ПРЕМІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ «КОРОНАЦІЯ СЛОВА»,
  • ВІДЗНАКА 2-ГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ РАДІОП‘ЄС.
  • МІЖНАРОДНА ЛІТЕРАТУРНА ПРЕМІЯ ІМЕНІ УЛАСА САМЧУКА (2017).

/Files/images/Леся_Білик.png

• Надія Ключник

2013-02-04 18:36:47

Дякую. Думка цікава. "Як корабель назвеш, так він і попливе"??? Думаю, варто запропонувати ідею для загальногімназійного обговорення. Ми продовжуємо справу, розпочату Лесею Петрівною, саме вона "дала крила" нашому "Журавлику"....