Улюблені свята поряд

День добрих справ нагадує нам...

/Files/images/Добро починається з тебе.jpg

День добрих справ нагадує нам: моральні блага ніколи не знеціняться!

Добро починається з тебе. Адже людина у цьому світі кожного дня, кожної хвилинки несе частинку добра, доповнює одна одну, творячи добро.

Добрі справи завжди будуть актуальними серед людства, бо тільки так ми зможемо подолати зло і на добро нам завжди будуть відповідати тільки добром.

Людям потрібна підтримка, і зовсім не важливо, чи буде це незнайома людина, чи близький друг, одна лише щира посмішка завжди зігріє душу і духовно піднесе кожну засмучену людину.

Добрі справи супроводжують нас впродовж усього життя.

Мабуть, тому, що це є душевна потреба людини - посміхнутися комусь, простягти руку допомоги, допомогти перейти вулицю або просто сказати добре слово.

Я думаю, що творити добро – це потреба не тільки людини, а всякої живої істоти.

Скільки буває випадків, коли, наприклад, кіт виховує покинутих цуценят, або навіть вовки вигодовують загублених у лісі людських малюків. Не може жива істота жити без того, щоб самому не творити добро. Усі релігії світу вчать нас робити добрі вчинки і християнська віра теж.

У нашому непростому світі складно творити добро. І мені, як і усім, теж хочеться його робити. Але не завжди виходить. Часто забуваєш, що потрібно сказати щось хороше, а замість цього дратуєшся та огризаєшся на близьких та друзів. А потім почуваєшся винуватим…

Ми боїмося чинити добро, бо не впевнені, що нам за це віддячать. Хотілося б скинути ці обмеження і просто робити добро безкорисливо, не сподіваючись на винагороду. Від цього можна отримати велику, безмежну радість. Найщасливіші люди ті, хто вміє допомагати іншим просто по волі своєї душі.

Автор: Марія Веретільник
Кiлькiсть переглядiв: 36

Коментарi