Гімназійний щоденник

Відкриття меморіальної дошки загиблому учаснику АТО Андрію Раві

24 роки українській державі, але це лише мить, незначна частина нашого минулого. І знову життя поставило перед нами випробування: події останніх років примусили кожного українця відчути свою причетність до своєї країни, а також зрозуміти, що ми - господарі на власній землі. Саме за це зараз в АТО воюють наші герої. На полі битви – захисники, воїни. Вони мужні, сміливі, хоробрі. Не шкодуючи власного життя, захищають неньку-Україну.

/Files/images/andrij1.jpgСьогодні, 23 серпня 2015 року, в стінах Зборівської гімназії ім. Романа Завадовича, де навчався Андрій, відбулося відкриття меморіальної дошки на його честь. Право відкрити пам'ятну дошку мали бойові побратими Андрія Рави - Петро Медвідь, Назар Богач і Богдан Колос. Після цього Всечесні Отці відправили панахиду й освятили меморіальну дошку.

/Files/images/andrij3.jpg У заході взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Яворський, заступник голови районної ради Ярослав Борисюк і міський голова Леонід Білик.

Багато теплих і щирих слів проо Андрія було сказано директором гімназії Ярославою Ковбасюк і мешканкою с. Футори Світланою Запотічною. Адже був він людиною чесною, мужньою і сміливою.

/Files/images/andrij2.jpgГалина Ленар, завуч гімназії, прочитала вірш-присвяту Андрію, а випускниця закладу - Марія Гуменна виконала пісню "Герої не вмирають". Також поезії читали Зоряна Запотічна, Тетяна Романів.

Зборівчани вшанували пам'ять славних синів України - героїв антитерористичної операції, наших земляків: Андрія Рави, Юрія Флисти, Богдана Стукала, Назарія Кулінця, Василя Приймака, Володимира Гриценка, які загинули на Сході.

Допоки ми живі - житиме пам’ять про наших героїв. Андрій Рава з меморіальної дошки щодня зустрічатиме і проводжатиме поглядом учнів, нагадуватиме кожному з нас, що він поклав життя, аби ми жили в мирній і квітучій Україні.

Кiлькiсть переглядiв: 87

Коментарi