Улюблені свята поряд

Європейський Новий рік

Ось і прийшла пора Новорічних та Різдвяних свят. Наперекір сумним подіям у нашій країні, сміх та захоплені вигуки дітей лунають у школах та дитячих садках, даруючи усім новорічний та святковий настрій.

/Files/images/НР.jpg

29 грудня Зборівська гімназія імені Романа Завадовича подарувала своїм учням справжню передноворічну феєрію. Готувались діти до свята старанно. Кожен клас вирізав сніжинки та гірлянди у патріотичних синьо-жовтих кольорах, якими було прикрашено навчальний заклад.
Цьогорічне святкування Нового року стало для дітей та їхніх батьків дещо незвичним, адже окрім традиційних українських колядок, звучали також різдвяні пісні європейських країн. Учні отримали чудову нагоду полинути у «європейське» Різдво, дізнатись більше про традиції Англії, Німеччини та Австрії, а тому з великим задоволенням підспівували під добре відомі мелодії.

Англійською та німецькою мовами гімназисти презентували святкування Новорічних та Різдвяних свят у європейських країнах, декламували вірші англійських та німецьких авторів, подарували незабутні емоції, підготувавши танець під відому англійську різдвяну пісню.

/Files/images/НР1.jpg

Усіх вразив виступ учениці 11-го класу Марійки Гуменної, яка виконала відому колядку «Тиха ніч» трьома мовами: українською, німецькою та англійською. Діти брали учать у конкурсах, розгадували загадки та ребуси, змагались у квестах. Надзвичайно вразив гостей свята символ 2015 року – Коза у виконанні Олі Рудої.

Завершися вечір. виконанням пісні «Happy New Year». Такий «європейський» Новий Рік об’єднав українські та європейські традиції, подарував учням та гостям гімназії справжній дух свята і вкотре переконав усіх, що Україна – це Європа.

/Files/images/НР2.jpg

Автор: Надія Якубець