Рубрика: "Актуальності на хвості сороки"

Будьмо свідомі

Я українка, яка народилась у великій державі, що вже не одне століття прагне до кращого життя для своєї нації, прагне бути на рівні з країнами «Першого світу», на рівні з Європою. Бути європейцем – це не лише бути частиною Європейського союзу чи проживати на цьому континенті, Європа - це європейське мислення, європейські цінності, це розуміння та повага до навколишнього середовища та соціуму, а, кажучи в загальному, бути європейцем – бути людиною мислячою, чесною, вільною та готовою діяти.

Сьогодні молодь намагається виховувати у собі європейські цінності та побудувати гідне майбутнє для себе та своїх нащадків.

На мою думку, за своїми поглядами, я та коло мого спілкування – справжні європейці. Це проявляється у тому, що ми мріємо зробити нашу державу кращою, у недалекому майбутньому, маючи певний статус (або ж без нього), ми зможемо піднімати нашу державу до справді європейського рівня. Тішить те, ми не тільки мріємо!

Відстоюєш права людей, які належать до різних верств населення, меншин, чи можливо захищаєш осіб, які потерпають від несправедливого ставлення до них? – Прекрасно. Займаєш активну громадянську позицію у своєму місті чи селі? Чи лише просто намагаєшся тримати себе у хорошому настрої, не піддаючись негативу? Чи просто посміхнувся незнайомцеві? – Теж чудово!

Починаючи з маленьких сходинок, у майбутньому молодь зможе збудувати справді європейське суспільство. Будучи щирим один з одним, готовим змінювати та змінюватись, говорячи про щось, не боячись бути засудженим, висловлювати ідеї, які не завжди знайдуть підтримку у суспільстві, все одно іти до мети – не покладати рук, не зневірятись

Особисто я намагаюсь належати до числа цієї молоді та у майбутньому стати одною з тих людей, хто збудує нову країну.

Вікторія Свята

Кiлькiсть переглядiв: 220

Коментарi