Гімназійний щоденник

Є святкових днів багато
На листках календаря,
А між ними й наше свято -
День останнього дзвінка.

/Files/images/Останній дзвоник 2013))) 068.jpg

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.

Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.Цього свята немає в жодному календарі.

Для більшої частини учнів це просто сповіщення про прихід шкільних канікул. Майже всі, кому йти в школу далі у наступний клас, радіють цьому довгоочікуваному дню. Три місяці свободи від строгого розпорядку дня, ранніх пробуджень, підручників і контрольних. На три довгих місяці можна забути про парти, вчителів і зубріння.

Хтось відправиться подорожувати, хтось проведе літо на дачі або в селі, а хтось залишиться в місті, але все одно вільним, як травневий вітер. Можна займатися улюбленими справами, не думаючи про час.

Але для деяких закінчення шкільного року пов'язано не тільки з радістю, але і з побоюванням, легким смутком, надіями … Для тих, хто цього року закінчує школу, останній дзвоник є відліком початку найбільшої зміни в житті. Вони начебто і не зовсім дорослі ще, але вже й не діти. Попереду ще море тривоги у вигляді випускних та вступних іспитів. Тож успіху вам, одинадцятикласники!/Files/images/Останній дзвоник 2013))) 015.jpg

Марія Веретільник