і знову дзвоник кличе нас!

День знань завітав у гості

День знань символізує завершення літніх канікул та початок нового навчального року, що викликає у школярів одночасно і сум, і радість. З одного боку, їм так не хочеться прощатися з сезоном відпочинку та розваг і знову дисципліновано «гризти граніт науки», а з іншого — нарешті можна зустріти улюблених педагогів, однокласників, розповісти про літні пригоди та зануритися у цікавий світ інформації і нових знань.

Цього дня Зборівська гімназія привітно зустріла п'ятикласників - цих майбутніх інтелектуалів, що так безтурботно і водночас упевнено крокують до країни Знань. Великі білосніжні бантики в косах дівчаток і барвисті оберемки квітів у руках хлопців - ось головний інструментарій цих юних досліників.

Після закінчення урочистої частини свята гімназисти завітали до своїх класів на прший урок, темою якого стали Шевченкові слова: " Борітеся - поборите". Класні керівники, розкриваючи тему уроку, здійснили історичний екскурс, під час якого розповіли про видатних постатей нашої держави, а також про наших ГЕРОЇВ - людей, які загинули на майдані, і мужніх воїнів, що віддають власне життя за наш мир і спокій.

Кiлькiсть переглядiв: 72

Коментарi