Духовна Ураїна

Свято Покрови Пресвятої Богородиці

Діва Марія

Покрова Пресвятої Богородиці – одне із найшанованіших в Україні Богородичних свят Церковного року. З історії минулих літ знаємо, що Пречиста Діва була покровителькою українського козацтва і борців за українську незалежність – УПА.

Ще у далекі 80-ті роки XVI ст. була створена перша захисниця національного духу – Запорізька Січ («місце вільних людей»). Усім добре відомо, що у центрі кожної Січі була церква, а з цього випливає, що дух вільного козацтва зливався в унісон із церковними віруваннями. Наші сміливці вірили, що Пречиста Діва вимолює Боже благословення для українського народу, є надійною заступницею.

14 жовтня 1942 року було створено Українську повстанську армію (УПА). Борці за Україну посвятили себе покрову Марії, і тим самим вимолювали для себе і рідної землі Божу благодать, захист у нелегкій боротьбі за визволення українського народу.

У цей нелегкий час, коли наша ненька Україна перебуває у стані війни, ми теж можемо внести свою лепту для перемоги над ворогом. Як? Запитаєте ви. Наше завдання у порівнянні із тим подвигом, що здійснюють наші герої-воїни на сході держави, дуже маленьке, але воно також допомагає творити цілісність і гармонійний розвиток України. Ми повинні старанно вчитися, даруючи свій потенціал і наснагу світлому майбутньому нашої України-неньки. Якщо людина не виконує того, що на неї покладено, вона схожа на трутня, є спустошеною… Отже, треба старанно і відповідально виконувати свої обов’язки, тоді побачимо результат, який, безумовно, зігріє наші серця.

МОЛІМОСЯ за Україну, молімося за церкву, молімося за усіх наших ГЕРОЇВ!!!

Мар’ян Костюк

Кiлькiсть переглядiв: 43

Коментарi