Улюблені свята поряд

Жінки - за мир

Міжнародний день боротьби жінок за мир щорічно проходить 25 жовтня.

Це свято почало святкуватися в XX столітті. У цьому столітті відгриміли дві світові війни, також світ постійно приголомшували локальні військові конфлікти. Жінки-матері об`єдналися в організації, які ведуть агітаційну діяльність, направлену на запобігання і припинення різних військових дій. Такі асоціації жінок за мир існують в багатьох країнах. Вони проводять різні акції, направлені проти воєн, організовують конференції і фестивалі. Акції транслюються по радіо і телебаченню. Випускаються газети і журнали, що містять заклики закрити дорогу війнам. Дані організації мають багато прибічників у всьому світі.

Цього року такі організації мають особливе значення у нашому житті. Особливе значення для цілої України.

Ніхто не хоче зараз війни, адже у нас був вже гіркий досвід двох попередніх воєн. І знову ж таки в Росії матері солдат об'єднуються в організації, щоб запобігти спалаху війни між Україною та Росією. Саме вони турбуються долею своїх синів, російських солдат. У нас також можна побачити багато жінок волонтерів, які усіляко допомагають нашим солдатам. Жодна матір не хоче такої долі для свого сина, як участь у війні, тому всі жінки об'єднуються для запобігання катастрофи. Вони виходять на вулиці, щоб зупинити збройний конфлікт. Саме вони турбуються долями наших українських солдатів, їхні матері, дружини та доньки.

Вітаємо цього дня всіх жінок, матерів. Хай вони ніколи не взнають позбавлень, викликаних війною. Бажаємо всім жінкам не боятися за майбутнє своїх синів. Хай завжди і скрізь жінки будуть гарантом світу. Хай почують голос матерів ті люди, які розв'язують конфлікти. Вітаємо всіх тих, хто своїми силами, своєю працею, своїм словом бореться за мир і виступає проти воєн. Хай всім цим жінкам вистачить сил і мудрості, щоб реалізувати свою мету. Бажаємо всім жінкам досягнути миру у всьому світі, щоб не було страху за життя дітей, щоб не боялися матері, що їх сини не повернуться додому. Бажаємо всім жінкам, що борються за мир, успіхів в їх благородній місії. І сподіваємося на швидке розв'язання збройного конфлікту на сході України.
Вікторія Семенина


мир
Кiлькiсть переглядiв: 32

Коментарi