День безпечного Інтернету

2019-02-06

/Files/images/SID2019_Ukraine.jpg

5 лютого світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету.

Старшокласники та педагоги гімназії долучились до Всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг і провели урок на тему: «Інтимні селфі в Інтернеті¬– жарт чи небезпечний ризик?». Порушена проблема є надзвичайно актуальною, оскільки

щорічно в Україні зростає кількість підлітків, які наражаються на небезпеку бути ошуканими шахраями та злочинцями через мережу Інтернет. Найбільшого занепокоєння викликають злочини сексуального характеру щодо дітей в онлайн - просторі. Старшокласники підкреслили важливістть проблеми секстингу і онлайн-грумінгу, обмінялися думками: «Чому молоді люди роблять такі ризиковані кроки, виставляючи інтимну інформацію чи фото в Інтернеті?». Діти мають право знати про ризики, які можуть спричинити такі жарти та розуміти, що друзі, яких вони знайшли в соціальних мережах, є потенційно небезпечними. Спілкування з ними може коштувати їм життя і здоров’я, а розповсюдження чужих інтимних фото є злочином. Старшокласники отримали рекомендації, як діяти, якщо ти потрапив у ситуацію, пов’язану із секстингом чи онлайн-грумінгом.

/Files/images/20190206_144551.jpg

/Files/images/20190206_144921.jpg