Газета "Журавлик"

Робота журналістського клубу є невід'ємною частиною учнівського самоврядування. Вона сприяє формуванню в учнів почуття господаря своєї школи, покращенню стосунків та діяльності, вміння співпрацювати в колективі, розширяє діапазон діяльності дорослих і дітей./Files/images/Журавлик 2.jpg

Для висвітлення гімназійного життя та вирішення проблем, що хвилюють учнівство, з 2008 року виходить у світ газета "Журавлик". Очолює редколегію учениця 11 класу Марія Завербна, її публікації часто з'являються в журналі "Сто талантів" та районній газеті "Зборівська дзвіниця"

"Журавлик" має постійні рубрики:
  • "Актуальності на хвості сороки",
  • "Поетична кав'ярня",
  • "Гімназійний щоденник",
  • "Улюблені свята поряд",
  • "Великі люди у малому світі",
  • "Зернинки-цікавинки",
  • "Моя країна - Україна"

Уже створено близько 50 номерів газети. На її сторінках побачили світ нариси про шкільне життя, корисні поради, вірші та оповідання учнів.

Журналістський клуб працює під девізом "Давайте говорити те, що думаємо; думати те, що говоримо, і нехай слова будуть у згоді з життям" (Сенека)

Наш кодекс честі:

- ділитися власним досвідом і своїми думками;
- навчитися любити і поважати інших;
- досліджувати, відкривати нове і в цьому знаходити радість;
- навчитися обговорювати теми, зважаючи на думки співрозмовника.

У 2012 році колектив газети "Журавлик" став лауреатом XV Загальнонаціонального конкурсу шкільних газет
/Files/images/Гімназія 600.jpg

/Files/images/Журавлик.jpg

У 2013 році юні журналісти гімназії приєдналися до числа переможців XVI Міжнародного конкурсу шкільних медіа./Files/images/x_b175e456.jpg