• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість
Відповідно до наказу відділу освіти Зборівської РДА, гімназія є опорною в районі з питань впровадження особистісно-орієнтованих технологій та методу проектів.
Реалізовуючи науково-методичну проблему закладу «Метод проектів як засіб розвитку громадсько-активної школи», зусиллями педагогічного, учнівського та батьківського колективів було розроблено та втілено в життя ряд навчальних,освітніх та соціально-значимих проектів.
Першим і надзвичайно важливим в житті закладу став проект «Будівництво спортивного залу» при сприянні УФСІ, який тривав три роки. Спортзал введений в експлуатацію в листопаді 2008 року.В рамках проекту «Фабрика мультиплікаторів – лідери європейської освіти» за участі ГО «Європейський діалог» у 2006 роцігімназистами успішно реалізований проект по створенню Євроклубу)Гімназисти нагороджені Грамотою Міністерства регіонального розвитку та будівництва за реалізацію проекту "Обережно! Люди!" Учениця гімназії Небесь Христина була делегатом «Європейського молодіжного парламенту – Україна» в листопаді 2007 року в м. Києві.В рамках проектів «Тепло дитячих сердець» та «Поділись з другом» учні дослідили проблеми дітей з обмеженими можливостями та людей похилого віку та як вони вирішуються в нашій державі та стали дипломантами Міжнародного конкурсу благодійних проектів "Добро починається з тебе")

Наша гордість

  • Бігус Михайло та Стасюк Олександр - кандидати наук
  • Смерека Ірина - Диплом ІІ ступеня ІV етапу конкурс-захисту, Президентський стипендіат 2009 р.
  • Янч Марія - переможець ІІІ Всеукраїнського конкурсу - захисту учнівських пошукових робіт "Кому належить геній Гоголя" (Диплом ІІІ ступеня)
  • Остапчук Віктор - учасник ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту учнівських науково-пошукових робіт з інформатики
  • Стукало Людмила - переможець Міжнародного конкурсу "Діти емігрантів про себе"
  • Франчук Орест - переможець міжнародної програми по обміну майбутніх лідерів за програмою FLEX та "Гордість і надія Тернопілля",
  • Румяний Святослав "Молода людина року",
  • Нос Оксана "Кращий волонтер року"

2017-2018 навчальний рік

Наші ерудити - переможці предметних олімпіад та конкурсів:

  • Бас Вікторія (11 клас) - українська мова (ІІІ), мовно-літературний конкурс ім.Тараса Шевченка (І)
  • Бортник Христина (11 клас) - трудове навчання (ІІІ), біологія (ІІІ)
  • Паньків Ірина (11 клас) - астрономія (ІІІ)
  • Лукачат Марта (11 клас) -правознавство (І)
  • Полева Христина (10 клас) – англійська мова(І ), українська мова (І), конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика (І)
  • Брона Уляна (10 клас) - німецька мова (І), образотворче мистецтво (ІІІ)
  • Бурдик Володимир (10 клас) - математика (І)
  • Мельник Ірина (10 клас) - хімія (ІІІ), біологія (ІІІ),мовно-літературний конкурс ім.Тараса Шевченка (І)
  • Янковська Варвара (10 клас) - історія (І)
  • Грибачова Марта ( 9 клас) – англійська мова ( І), українська мова (ІІ). конкурс знавців української мови ім. петра Яцика(І)
  • Романів Олександр (9 клас) - німецька мова (ІІІ)
  • Сакали Дарія (9 клас) - правознавство (ІІ)
  • Сакали Олександра (9 клас) - трудове навчання (ІІІ)
  • Хом'як Ангеліна (9 клас) - історія (ІІ)
  • Чорній Інна (9клас) - мовно-літературний конкурс ім.Тараса Шевченка(І)
  • Грицишин Яна ( 8 клас) – англійська мова ( І ), математика (ІІІ), біологія (ІІ)
  • Ковбасюк Софія ( 8 клас) - історія (ІІ), інформатика (І)
  • Кулик Тетяна ( 8 клас) - українська мова (ІІ), географія (І), трудове навчання (ІІІ), конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика(І)
  • Ремез Христина (8 клас) - німецька мова (І), хімія (І), фізика (ІІ)
  • Борик Алла (7 клас) - українська мова (І)
  • Манащук Роксалана (7 клас) - конкурс знавців української мови ім.Петра Яцика (ІІ)
  • Леськів Вероніка (6 клас) - конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика (І)
  • Панас Костянтин (6 клас)- математика (ІІ )
  • Мельник Наталя (5 клас) - мовно-літературний конкурс ім.Тараса Шевченка (ІІІ)

2016-2017 навчальний рік

Ми пишаємося нашими ерудитами:

  • Власенком Володимиром, учнем 6 класу( І місце з математики);
  • Грицишин Яною, ученицею 7 класу( І місце з математики);
  • Ремез Христиною, ученицею 7 класу( І місце з фізики);
  • Грибачовою Мартою,ученицею 8 класу ( І місце з української мови, І місце з англійської мови);
  • Павловичем Назаром, учнем 8 класу( І місце з фізики);
  • Приліп Каріною, ученицею 8 класу( ІІІ місце з математики);
  • Полевою Христиною, ученицею 9 класу( І місце з української мови, ІІ місце з англійської мови);
  • Мартюком Святославом, учнем 9 класу( ІІ місце з фізики);
  • Запотічною Зоряною, ученицею 9 класу( ІІ місце з німецької мови);
  • Паньків Іриною, ученицею 10 класу( ІІ місце з хімії, ІІ місце з правознавства, ІІ місце з німецької мови);
  • Бас Вікторією, ученицею 10 класу( ІІ місце з української мови);
  • Святою Вікторією, ученицею 10 класу( ІІ місце з історії, ІІІ місце з образотворчого мистецтва);
  • Баліцьким Дмитром, учнем 11 класу( ІІ місце з німецької мови);
  • Бартошом Анатолієм, учнем 11 класу( ІІІ місце з економіки);
  • Горбанем Сергієм, учнем 11 класу ( І місце з фізики);
  • Романів Тетяною, ученицею 11 класу( ІІІ місце з української мови, ІІІ місце з трудового навчання, ІІІ місце з інформаційних технологій).
У ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад брали участь 6 учнів і посіли 3 призових третіх місця, серед яких - з математики Грицишин Яна (7 кл.) вчитель Мельник М.В., з української мови - Полева Христина (9 кл), Грибачова Марта (8 кл) вчитель Квацяла Г.Я.
11 лютого 2017 року відбувся 2-й тур 2-го eтапу Всeукраінського конкурсу - захисту науково-пошукових робіт учнів-слухачів МАН Украіни. Успішно захистили свої наукові проекти слухачі Зборівськоі філіі МАН Баліцький Дмитро, Романів Тeтяна, Завeрбна Ірина, Лукачат Марта, Полeва Христина, Свята Вікторія і Запотічна Зоряна.
  • Запотічна Зоряна ,учениця 9 класу, досліджувала «Художній простір «Саду божественних пісень Григорія Сковороди»,
  • Полева Христина, учениця 9 класу – «Образ Зборівської битви у творах українських письменників»,
  • Свята Вікторія- «Топоніми Зборівського району» (секція української мови і літератури).
  • Лукачат Марта, учениця 9 класу, запропонувала увазі журі науково-дослідницьку роботу «Кароль Ліпінський, життя і творчість видатного композитора»,
  • Баліцький Дмитро, учень 11 класу , захищав роботу «Суспільно-політичні зміни на західноукраїнських землях в 1939-41 рр.на прикладі Зборівського району»,
  • Романів Тетяна, учениця 11 класу, – «Зміна статусу жінки на західноукраїнських землях у міжвоєнний період»(секція історії).
  • Завербна Ірина, учениця 11 класу, - «Народна вишивка як вид декоративно-прикладного мистецтва» (секція мистецтвознавство).
У травні учні 2 (6) та 3 (7) класів гімназії представляли на обласному конкурсі дослідницьких робіт учнів 6-8 класів МАН України свої перші наукові дослідження.
Роботи були представлені в секціях
  • географії (Ковбасюк Софія - диплом І ст., Кулик Тетяна та Ремез Христина - дипломи ІІІ ст. ),
  • історії України (Комар Олександр- диплом ІІ ст. ),
  • історичного краєзнавства (Борик Алла - диплом ІІІ ст. ),
  • етнографії (Кармазин Вікторія -диплом ІІІ ст. ),
  • філології (Будник Анастасія, Грицишин Яна -диплом ІІ ст.)
  • математики (Берлізева Анастасія - диплом ІІІ ст.).

2015-2016 навчальний рік

На ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад зайняли призові місця такі учні:
  • Романів Тетяна - І місце з української мови, ІІ місце з трудового навчання, ІІ місце з біології,
  • Полева Христина - І місце з української мови, І місце з англійської мови, ІІІ місце з німецької мови;
  • Павлович Назар - І місце з фізики, ІІІ місце з математики;
  • Семенина Вікторія - ІІ місце англійської мови, ІІІ місце з української мови, ІІІ місце з хімії;
  • Мартюк Святослав - І місце з історії України;
  • Шнир Ростислав - ІІІ місце з географії;
  • Грибачова Марта - ІІІ місце з української мови;
  • Куликівська Ірина - І місце з трудового навчання, ІІІ місце з інформаційних технологій;
  • Свята Вікторія - ІІІ місце з англійської мови;
  • Ремез Христина - І місце з математики;
  • Банадига Руслана - І місце з економіки;
  • Коваль Діана - ІІІ місце з німецької мови;
  • Баліцький Дмитро - ІІІ місце з німецької мови;
  • Гринчишин Тетяна - І місце з образотворчого мистецтва;
  • Мельник Вікторія - ІІІ місце з інформаційних технологій;
  • Костюк Мар’ян - ІІІ місце з історії України .
Переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України стали семеро гімназистів.
У результаті конкурсу, учні – слухачі Зборівської філії МАН вибороли дипломи ІІ ступеня з історії України (Баліцький Дмитро, учень 10 класу) та з історичного краєзнавства (Лукачат Марта, учениця 8 класу).
Дипломи ІІІ ступеня здобули:
  • Семенина Вікторія, учениця 11 класу з правознавства;
  • Костюк Мар’ян, учень 11 класу з теології та релігієзнавства;
  • Брона Уляна, учениця 8 класу з всесвітньої історії;
  • Полева Христина, учениця 8 класу з української літератури;
  • Слюсарчук Аліна, учениця 8 класу з зарубіжної літератури.
Компетентне журі також відзначило наукові доробки Святої Вікторії, учениці 9 класу та Куликівської Ірини – учениці 11 класу з української мови і літератури.

2014-2015 навчальний рік

Здобутки районних олімпіад - 14 призових місць (4 перших, 5 других, 5 третіх)
  • Веретільник Марія (11 клас) ІІ-е місце з екологіЇ, ІІІ-є місце з технологій
  • Грицай Марія(11 клас) ІІ-е місце з німецької мови
  • Очкусь Любов(11 клас) ІІІ-є місце з хімії
  • Семенина Вікторія(10 клас) І-е місце з української мови та літератури, І-е місце з хімії, ІІ-е місце з фізики
  • Костюк Мар'ян (10 клас) І-е місце з історії
  • Банадига Руслана (10 клас) ІІІ-є місце з географії
  • Коваль Діана (10 клас) ІІ-е місце з німецької мови
  • Баліцький Дмитро (9 клас) ІІІ-є місце з німецької мови
  • Брона Уляна (7 клас) ІІІ-є місце з математики
  • Полева Христина (7 клас) І-е місце з української мови та літератури
  • Павлович Назар (6 клас) ІІ-е місце з математики

2013-2014 навчальний рік

В обласному етапі олімпіад гімназисти здобули 3 призові місця:
  • Завербна Марія - диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та диплом І ступеня в ІІІ етапі ХІV Міжнародного мовно –літературного конкурсу учнівської та студентської молоді іменіТ.Шевченка,
  • Постоловська Світлана – диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови,
  • Бігус Віктор - диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання.
Шестеро учнів стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України:
  • Завербна Марія – диплом ІІІ ступеня з історії України,
  • Банадига Руслана – диплом ІІІ ступеня з географії,
  • Семенина Вікторія – диплом І ступеня з правознавства, диплом ІІІ ступеня з української мови,
  • Грицай Марія – диплом ІІ ступеня з історії України,
  • Веретільник Марія – диплом ІІІ ступеня з біології,
  • Гуменна Марія – диплом ІІІ ступеня з української мови.
Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу екологічних проектів «Птах року» та диплом учасника Міжнародного конкурсу «Служіння заради миру».
Гімназисти брали участь у Всеукраїнському конкурсі «Відкритий світ»,інших інтерактивних конкурсах: «Кенгуру», «Грінвіч», «Геліантус», «Лелека» тощо. Значна увага приділялась роботі учнівського наукового товариства «Думка», художньої студії, журналістського клубу, Євроклубу та інтелектуального клубу «УНІКУМ» (Ганьбергер Віталія ІІІ місце серед кращих гравців області).
Значно активізувалась робота волонтерських загонів (зокрема Бутрин Галині та організації допомоги українській армії).

2012-2013 навчальний рік

Переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад стали:
  • Франчук Христина - диплом І ступеня з правознавства та диплом ІІІ ступеня з трудового навчання
  • Франчук Марта – диплом ІІІ ступеня з української мови
  • Недогонова Анастасія - диплом ІІІ ступеня з географії.
ІІ етап конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН, фестивалі та конкурси:
  • Завербна Марія – диплом ІІІ ступеня з історичного краєзнавства
  • Ганьбергер Віталія – диплом ІІІ ступеня з географії
  • Семенина Вікторія - диплом ІІІ ступеня з української мови
  • Франчук Христина - диплом І ступеня з правознавства, диплом І ступеня з всесвітньої історії
  • Франчук Марта– диплом І ступеня з історичного краєзнавства
  • Завербна Марія - диплом ІІІ ступеня ХІІІ Всеукраїнських мовно-літературного конкурсу знавців української мови ім. Т.Шевченка
  • Завербна Марія – диплом ІІ ступеня обласного етапу Всеукраїнського фестивалю - конкурсу «Дай, Боже, вільними бути»
  • Франчук Христина – диплом учасника IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства та диплом ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу з написання учнівських наукових робіт ім. В.М. Корецького на тему: «Права людини в сучасному світі: погляд молоді»
  • Куликівська Ірина – диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів 6-8 класів
  • Гарматюк Микола - диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів 6-8 класів
  • Плоска Ольга та Гуменна Ірина – дипломи учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів 6-8 класів
  • Шнир Софія – переможець Міжнародної програми по обміну майбутніх лідерів FLEX
  • Франчук Марта- переможець Всеукраїнського конкурсу «Права людини – уроки історії ХХ ст.», оголошеного Всеукраїнською асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова доба» (2012-2013 н.р.), учасник Всеукраїнського круглого столу «Права людини – уроки історії ХХ ст.» 2012 р. - учасник науково-пізнавальної експедиції від Всеукраїнської благодійної організації підтримки обдарованої молоді України до м. Мюнхена.
  • Франчук Марта і Франчук Христина – делегати Європейського молодіжного парламенту – Україна.
  • Франчук Марта і Франчук Христина - переможці обласного етапу Всеукраїнської ставки-конкурсу «Я хочу жити в якісному світі»
Наші учні взяли участь більш як в 20 –ти конкурсах і проектах різних рівнів (диплом переможця конкурсу проектів громадянського суспільства, Всеукраїнського конкурсу «Інноваційні технології – краще життя», диплом учасника Всеукраїнського конкурсу проектів «Служіння заради миру», Всеукраїнського конкурсу проектів Вікна-RASHAU тощо), благодійних акціях, трудових десантах, зміцненні навчально-матеріальної бази.

Участь гімназистів у Всеукраїнських учнівських предметних олімпіадах у 2011-2012 н.р.

  • 6 клас Бартош Анатолій – ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики (ІІІ місце)
  • 8 клас Бігус Ірина - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (І місце)
9 клас
  • Завербна Марія - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови (ІІ місце), англійської мови (ІІІ місце), конкурс "Юний знавець Біблії" (Диплом ІІ ступеня)
  • Ганьбергер Віталія - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з економіки (І місце), фізики (ІІ місце), німецької мови (ІІ місце)
  • Бартош Олександр - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії (ІІ місце)
  • Семенець Тетяна - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства (ІІ місце)
10 клас
  • Франчук Марта - Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії (Диплом ІІІ ступеня), ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії (І місце), образотворчого мистецтва( І місце), географії (ІІ місце), інформаційних технологій (ІІ місце), трудового навчання (ІІ місце)
  • Франчук Христина - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики (І місце), правознавства (І місце), німецької мови (І місце), образотворчого мистецтва (ІІ місце)
  • Шнир Софія – Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (Диплом ІІІ ступеня), ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (І місце) , української мови (І місце)
  • Боросюк Мар’яна - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології (ІІІ місце), екології (ІІІ місце), хімії (ІІІ місце)
  • Недогонова Анастасія - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з економіки (ІІ місце), фізики (ІІІ місце)
11 клас
  • Зембра Олена - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики (ІІІ місце)
  • Мотиль Богдан - Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства (Диплом ІІІ ступеня), ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства (І місце), економіки (І місце), технологій (ІІ місце)
  • Новоренська Мар’яна - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (І місце), екології (І місце), технологій (І місце), психології (ІІІ місце)
  • Олійник Сергій - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії (І місце), географії (ІІІ місце)
  • Солтисюк Юлія - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії (ІІІ місце), біології (ІІ місце)
  • Фотенюк Надія - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови (І місце), німецької мови (І місце)
Результативність участі гімназистів у ІІ етапі конкурсу-захисту учнівських науково-пошукових робіт МАН України:
10 клас
  • Франчук Марта - Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту учнівських науково-пошукових робіт МАН України з історичного краєзнавсва (Диплом І ступеня)
  • Франчук Христина - Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту учнівських науково-пошукових робіт МАН України з німецької мови (Диплом ІІІ ступеня), правознавства (Диплом ІІ ступеня)
  • Бігус Наталія - Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту учнівських науково-пошукових робіт МАН України з історичного краєзнавсва (Диплом ІІІ ступеня)
  • Недогонова Анастасія - Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту учнівських науково-пошуковихробіт МАН України з геології, геохімії та мінералогії (Диплом ІІ ступеня)
  • Боросюк Мар’яна - Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту учнівських науково-пошукових робіт МАН України з ігеографії та ланшафтознавства (Диплом ІІІ ступеня)

11 клас Солтисюк Юлія - Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту учнівських науково-пошуковихробіт МАН України з охорони довкілля (Диплом І ступеня)

Участь гімназистів у Всеукраїнських учнівських предметних олімпіадах у 2010-2011 н.р.

  • 8 клас Завербна Марія - Переможець обласного етапу конкурсу "Юний знавець Біблії" (Диплом І ступеня)
  • 9 клас Франчук Марта - Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії (Диплом І ступеня)
  • 9 клас Франчук Христина - Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства (Диплом І ступеня)
  • 10 клас Мотиль Богдан - Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства(Диплом ІІІ ступеня)
  • 10 клас Башуцька Оксана - Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури (Диплом ІІІ ступеня)
  • 11 клас Франчук Орест - Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії (Диплом ІІІ ступеня), англійської мови (Диплом ІІ ступеня)та образотворчого мистецтва (Диплом ІІ ступеня)
  • /Files/photogallery/2/Форум.jpg
Результативність участі гімназистів у ІІ етапі конкурсу-захисту учнівських науково-пошукових робіт МАН України:
  • 9 клас Франчук Марта - Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту учнівських науково-пошукових робіт МАН України з історичного краєзнавсва (Диплом ІІ ступеня)
  • 9 клас Франчук Христина - Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту учнівських науково-пошукових робіт МАН України з правознавства(Диплом ІІ ступеня)
  • 10 клас Мотиль Богдан - Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту учнівських науково-пошуковихробіт МАН України з правознавства (Диплом ІІІ ступеня)
  • 11 клас Франчук Орест - Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту учнівських науково-пошукових робіт МАН України з історичного краєзнавства та мистецтвознавства (Диплом І ступеня)
  • 11 клас Стукало Людмила - Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту учнівських науково-пошуковихробіт МАН України з біології (Диплом І ступеня)
  • 11 клас Миськів Ольга - Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту учнівських науково-пошукових робіт МАН України з психології (Диплом І ступеня)
  • 11 клас Скиба Михайло - Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту учнівських науково-пошуковихробіт МАН України з історичного краєзнавства (Диплом ІІІ ступеня)

Конкурси інтелектуальної та художньої творчості

  • Шнир Софія - переможець ІІІ етапу ХІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика (Диплом ІІІ ступеня), учасник ІV етапу; переможець ІІІ етапу конкурсу дитячої творчості "Охорона праці очима дітей" (Диплом І творчості)
  • Стукало Людмила - переможець ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка (Диплом ІІІ ступеня)
  • Миськів Ольга - учасник національного етапу Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості ІНТEL-EKO 2011
  • Мотиль Богдан, Франчук Христина- учасники Всеукраїнського форуму "Формула успіху правової держави очима дітей"
  • Голояд Леся - Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу - фестивалю "Повір у себе"
  • Бігус Андрій, Стукало Людмила, Франчук Орест - учасники Всеукраїнської літньої школи МАН України та Всеукраїнського конкурсу пошуково-дослідницьких робіт МАН України
  • Башуцька Оксана, Мотиль Богдан, Олійник Сергій - учасники Всеукраїнського конкурсу старшокласників "Чи знаєш ти Європу..."
  • Бігус Андрій, Стукало Людмила,Франчук Орест - учасники Міжнародної літньої академії з історії (Німеччина)
  • Франчук Орест - учасник європейського семінару журналістики для молоді (Німеччина)та європейського семінару "Чорнобиль: 25 років потому"
  • Франчук Христина - лауреат Всеукраїнської виставки - конкурсу дитячого малюнку "Я хочу жити в якісному світі"
Кiлькiсть переглядiв: 466

Коментарi