Школа майбутніх батьків

2019-03-07

/Files/images/я2019_лг3.jpg

Кожна молода людина має знати важливу інформацію, яка може вберегти здоров’я її майбутніх дітей. Дуже прикро, коли перед родиною постають труднощі , які треба долати у боротьбі за малюка. Особливо прикро, коли це стається з причин, яким легко запобігти.

/Files/images/я2019_лг1.jpg

Аналіз чинників впливу на репродуктивне здоров’я молоді: такою була мета зустрічі з лікарем-гінекологом Зборівської ЦРЛ В.В.Солтисюк, організованої для учнів 8-9класів. В ході зустрічі було обговорено питання небезпеки ранніх статевих стосунків та ризиків пов’язаних із захворюваннями, що передаються статевим шляхом.

Старшокласники зробили висновок: є вагомі причини особливої відповідальності кожного за стан репродуктивної системи. Ранній початок статевого життя може призвести до небажаної вагітності, спричиняє психологічні травми, загрожує інфекціями, що передаються статевим шляхом, підвищує ризики безпліддя та розвитку вроджених вад у майбутніх дітей.

/Files/images/я2019_лг2.jpg