Навчальна екскурсія

2019-03-19

/Files/images/я2019_екс1.JPG

У вівторок, 19 березня, учні 8 класу побували на ТОВ "СЕ Борднетце-Україна"у м. Тернопіль, засновником якого є японська компанія "Сумітомо Електрік" (Sumitomo Electric Bordnetze) - провідний світовий виробник кабельної продукції. Гімназисти мали змогу побачити процес виготовлення продукції наживо.

Учні поринули у реальні процеси виробництва і переконалися, що найважливішим для успішної людини є не теоретичні знання, а вміння застосувати отримані навички на практиці. Гімназисти уважно спостерігали за технологією виробництва, дізналися багато цікавого про специфіку роботи, поспілкувалися з професіоналами і отримали фахові відповіді на численні питання.

Дякуємо організаторам за цікаву екскурсію, яка подарувала позитивні емоції і незабутній досвід.