• Ви знаходитесь тут:

Участь в обласному семінарі-тренінгу

2019-05-06

06 травня 2019 року Петльована Марія Андріївна, учитель географії Зборівської державної української гімназії ім. Р. Завадовича та Кулик Тетяна, ученицю 9 класу взяли участь в обласному семінарі-тренінгу на тему: «Формування екологічно свідомої моделі поведінки в учасників освітнього процесу через призму дослідницької роботи у Новій Українській Школі», який проходив на базі гімназії «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.

Учасники семінару-тренінгу створювали грядку своєї мрії, композиції із зафарбованого піску, брали участь у тренінгу з командної роботи.

Досвідом роботи з формування в гімназистів екологічної свідомості поділилися директор гімназії Галина Балан, вчитель німецької мови Марія Ятчук.

Захід організували методисти ТОКІППО Діана Яценко та Лілія Криховець-Хом’як.