Свято останнього дзвоника

2019-05-31

/Files/images/я2019_од19.jpg

Із шаленою швидкістю промчав останній рік навчання у стінах рідної гімназії для наших уже по-справжньому дорослих одинадцятикласників, які здобули міцні знання і стали на порозі нових випробувань.

Багато теплих слів у цей день висловили директор гімназії Я. Я. Ковбасюк,. Із Божим благословенням до усіх присутніх звернувся о. Тадей.

Зі словами подяки педагогічному колективу гімназії за виховання і навчання дітей від імені батьків одинадцятикласників виступила Т.М.Свята.

Пісенні дарунки для випускників виконали Костянтин Панас, Любов Бардокіна, Оля Руда і Анастасія Рум’яна . Олександра Савків і Денис Довгань,учні 5 класу, зачарували присутніх неймовірним танцем.

Гімназисти одержали нагороди за високі здобутки у предметних олімпіадах, спортивних змаганнях та роботі Малої академії наук.

На завершення випускники запросили на останній шкільний вальс своїх наставників і батьків.