• Ви знаходитесь тут:

Світло, камера, мотор! Гімназисти в прямому ефірі!

2019-09-06

/Files/images/я2019_гнт.jpg

5 вересня 2019 року учні гімназії потрапили у прямий ефір телеканалу TV-4.

Увагу преси привернув проект «Зборів крокує в Європу!», а саме програма роздільного збору сміття, яка розпочалась ще 2 роки тому, тож сьогодні молодь змогла поділитись досвідом.

Ремез Христина, учениця 10 класу і за сумісництвом ініціатор проекту, розповіла, як маленька ідея стала такою глобальною подією для нашого містечка.

Ярослава Ярославівна Ковбасюк, директор гімназії, разом із учнями, які активно долучилися до впровадження змін, повідомили, як відбувається роздільний збір сміття у місті сьогодні.

Заступник міського голови Петро Михайлович Васильчишин розповів про деталі впровадження проекту «Зборів крокує в Європу!» і поділився майбутніми планами.

Тож пропонуємо переглянути інтерв’ю за посиланням знизу або на сторінці Facebook «TV-4».

Сортуйте сміття з учнями Зборівської гімназії та рятуйте довкілля!

Яна Грицишин