Актуальності на хвості сороки

День спонтанного прояву доброти

Коли ти маєш вчинити щось погане, сім разів подумай – і не вчини, а добро роби не думаючи (М.Рильський).

/Files/images/добро.preview.jpg

17 лютого — День спонтанного прояву доброти. Це свято має досить нетривалу історію. Його поява пов'язана з ініціативою міжнародних благодійних організацій, які вирішили об'єднати під гаслами доброти всіх людей планети — незалежно від їх громадянства, віросповідання та національної приналежності.

Святкування Дня спонтанного вияву доброти в Україні поки проводиться практично непомітно, оскільки про нього мало хто знає. Суть свята полягає в безкорисливому і безмежному прояві доброти по відношенню до всіх оточуючих. Справжня доброта, на думку організаторів цього свята, не повинна чекати похвали або подяки. Головна нагорода за доброту людині — радість інших людей.

День спонтанного прояву доброти — це привід згадати про справжні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілювати, дарувати щастя кожному, хто її виявляє.

Робити добро людям не складно і під силу всім нам. Безкорисливість і небайдужість, взаємодопомога і любов до ближнього - це принципи життя для багатьох людей. Роблячи добрі справи, ми сіємо насіння миру і благополуччя для всіх нас, які, можливо, доведеться пожинати не нам, а нашим нащадкам, адже ми збираємо плоди попередніх поколінь. Добрі вчинки - це запорука миру і гармонії на землі. А це нам так необхідно! Робити добро просто. І нехай цей день стане приводом для тих, хто ще сумнівається в цьому. Гайда за добрі справи!

АВТОР: Куликівська Іра

Кiлькiсть переглядiв: 45

Коментарi