Актуальності на хвості сороки

Навчання найефективніше тоді, коли приносить радість…

Якщо ви мрієте про щось – значить, ви можете це здійснити
Волт Дісней
Зборівська гімназія імені Романа Завадовича завжди демонструвала і демонструє чудові результати як в навчанні, так і в позашкільній діяльності. Підводячи підсумки, завжди можемо похвалитися високими досягненнями, і цей рік не став винятком. У 2012/2013 навчальному році ми попрацювали на славу.
/Files/images/Франчук Марта.jpg

Марта Франчук, випускниця навчального закладу, у цьому році досягнула наступних результатів. Вона виборола гран-прі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка та фото «Моя сім’я за безпеку дорожнього руху» (2012 р.), стала призером ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з історії та української мови, переможцем ІІ етапу з образотворчого мистецтва. Також Марта - переможець ІІІ етапу конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в секції «Історичне краєзнавство», була учасником фінального етапу дискусії старшокласників України на тему: «Права людини – уроки історії ХХ століття». Серед останніх досягнень гімназистки те, що вона була делегатом Молодіжного європейського парламенту – Україна 2013 р.
/Files/images/Франчук Христина.jpg

Христина Франчук за роки навчання в гімназії теж зарекомендувала себе активним учасником Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та конкурсів різних рівнів. У 2012/2013 н. р. вона стала переможцем ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з німецької мови, математики, образотворчого мистецтва та інформатики. Христина - переможець ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства та трудового навчання, а також переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України з правознавства (диплом І ступеня) та всесвітньої історії (диплом ІІ ступеня). Гімназистка також стала переможцем конкурсу наукових робіт з правознавства ім. В.Корецького (диплом ІІ ступеня). Вона була делегатом молодіжного європейського парламенту – Україна 2013 р.
/Files/images/Марія Завербна.jpg

Марія Завербна, учениця 10 класу, автор цієї статті, в цьому навчальному році має такі досягнення: призер ІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, призер Всеукраїнського етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка. Також я стала переможцем ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з основ християнської етики «Юні знавці Біблії», переможцем ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (диплом ІІ ступеня). Маю грамоту як переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України з історичного краєзнавства (диплом ІІІ ступеня), переможець обласного фестивалю-конкурсу «Свята Покрова» (диплом ІІ ступеня, номінація «Патріотична проза і поезія»). Серед останніх моїх досягнень – перемога в конкурсі «Лідер року – 2013».
/Files/images/Ганьбергер Віталія.jpg

Віталія Ганьбергер, учениця 10 класу, теж зарекомендувала себе активним учасником Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та конкурсів різних рівнів. У2012/2013 н.р. вона - призер ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН секції «Географія і ландшафтознавство» (диплом ІІІ ступеня), призер районних олімпіад з німецької мови (І місце), правознавства (ІІ місце), історії (ІІІ місце), математики (ІІ місце).
/Files/images/Недогонова Анастасія.jpg

Анастасія Недогонова, випускниця гімназії, в 2012/2013 н.р. досягнула таких вершин. Вона стала призером ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, астрономії, географії (диплом ІІІ ступеня – ІІІ етап). Також учениця завоювала ІІ місце в складі команди із спортивного туризму ХVІІ Спортивних ігор учнівської молоді Тернопільщини та ІІ місце у відкритому кубку області із спелеології пам’яті Володимира Радзієвського.

Очевидно, що одним із основних показників нашої активності є результативність учнів в олімпіадах та конкурсах різних рівнів. Так, в цьому році наші учні взяли участь в 17 олімпіадах, виборовши 28 призових місць, що дало змогу гімназії ім. Романа Завадовича зайняти І рейтингове місце серед навчальних закладів району. На обласному рівні у нас 6 призових місць: з історії, правознавства, української мови, географії та трудового навчання; члени МАН України принесли 6 призових місць на обласному і навіть Всеукраїнському рівні в Києві. Лауреати Всеукраїнських олімпіад та конкурсів завоювали додаткові 50 балів до результатів ЗНО, а також вони отримуватимуть Президентську стипендію протягом року в розмірі 1100 грн. щомісяця. До речі, Марта та Христина Франчук – вже не перші Президентські стипендіати в історії гімназії. Випускниця нашого навчального закладу, Софія Шнир, нещодавно повернулася зі США, де мала змогу безкоштовно навчатися протягом року, оскільки стала переможцем Міжнародної програми по обміну майбутніх лідерів FLEX. Безумовно, це є величезним досвідом, який допомагає підвищити знання англійської мови і досягнути вищих вершин в майбутньому завдяки набутим знанням.
Перелік цей можна продовжувати ще довго, адже талантів у гімназії не бракує, всі учні – яскраві особистості.
Як бачите, в гімназії ім. Романа Завадовича високо цінують талановитих дітей, які бажають вчитися . Тут також роблять все необхідне для того, щоб обдаровані діти могли розвивати свій потенціал. Висококваліфіковані педагоги уміють не тільки розгледіти цей потенціал в учневі, а й направити його у правильне русло. Тому запрошуємо усіх бажаючих поповнити лави гімназистів. Як учениця гімназії, яка на власному досвіді могла переконатись у правильності вибору навчального закладу, обіцяю, що й ви не пошкодуєте, якщо вирішите навчатись тут. Пам’ятайте, що ваше майбутнє – у ваших руках!
Завітайте до нас у літній англомовний табір, який працюватиме з 10 по 15 червня 2013 року. Буде цікаво!
Марія Завербна, учениця 10 класу,
головний редактор гімназійної газети «Журавлик»