Актуальності на хвості сороки

Благодійна акція гімназистів на підтримку української армії

/Files/images/військ 4.jpg

28 березня 2014 року учням та вчителям Зборівської гімназії випала чудова нагода відвідати Галицько-Волинську радіотехнічну бригаду, що знаходиться неподалік Львова. Ми їздили туди з метою передати кошти, зібрані під час проведення благодійних ярмарків у нашому навчальному закладі.

/Files/images/Екскурсія у військову частину.jpg

Як відомо багатьом, проведення подібних благодійних заходів не є нововведенням у гімназії, просто цього разу ми організовували їх, щоб допомогти українській армії. Ініціаторами виступили представники учнівського самоврядування. Педагогічний колектив з радістю підтримав ідею. До речі, саме вчителі зробили значний матеріальний внесок до зібраної нами суми.

/Files/images/Екскурсія у військову частину ))).jpg

Зрештою, після закінчення благодійних ярмарків, де учні кожного класу мали змогу проявити себе і як хороші організатори, і як чудові кулінари, нам потрібно було зайнятися передачею коштів певній частині української армії. Вибрали Галицько-Волинську радіотехнічну бригаду, тому що саме там працює наша випускниця.

/Files/images/Подарунки від військових.jpg

До військової частини вирушила команда у складі директора гімназії Я.Я. Ковбасюк, вчительки математики і «Захисту Вітчизни» О.І. Данюк, учнів 11 класу Л. Голояд, М. Завербної, М. Матлаха, а також восьмикласників Н. Слюсарчука і А. Тарнопольського. Транспортом забезпечив нас В.С. Гуртовенко. Він був і водієм, і активним учасником проведеної акції, за що висловлюємо Віктору Станіславовичу подяку.

/Files/images/військ 2.jpg

На зароблені кошти купили армійцям речі, які в даний час є дуже необхідними, а також солодощі. Нас привітно зустріли, і нам були дуже раді. Звісно ж, учнів не могло не вразити те, що вони мали змогу провести півдня у військовій частині. Ми бачили на власні очі умови, в яких живуть та навчаються солдати, обідали разом із ними, здійснили цікаву екскурсію по військовій частині. Незважаючи на те, що військовики – люди серйозні, до нас ставились дуже привітно. Атмосфера дружелюбності панувала з самого початку.

/Files/images/2014 Військова частина.jpg

Прощатись , напевне, було найважче. Ми отримали подяку за вклад в патріотичне виховання майбутніх захисників України, підтримку та значний внесок в забезпечення бойової готовності та високого морально-психологічного стану особового складу Галицько-Волинської радіотехнічної бригади. Додому повернулися із символічними подарунками, сухими пайками (аби юні захисники Вітчизни могли відчути себе на місці солдатів), багатьма речами,які неодмінно стануть в пригоді на уроках «Захисту Вітчизни». Учні та вчителі гімназії дуже вдячні військовикам за те, що дозволили відчути на деякий час себе в такій атмосфері, яка дала змогу багато переосмислити .

/Files/images/військ 3.jpg

Закликаємо також учнівський актив інших навчальних закладів району проявляти свою небайдужість до того, що відбувається в Україні. Кожен із нас може зробити нехай мінімальний, та все ж внесок на підмогу українській армії. Не будьте пасивними, бо саме в наших руках майбутнє!

Існує прислів’я, що краще один раз побачити, аніж сто разів почути. Схоже, саме його ми підтвердили на власному досвіді.

Автор: Марія Завербна, учениця 11 класу, редактор журналістського клубу