Актуальності на хвості сороки

Ми стали гімназистами!

Цього року гімназія знову приймала нових членів у свою дружню учнівську родину.

/Files/images/000000000000000005.jpg

6 листопада відбулась традиційна посвята учнів 5 класу в гімназисти. П'ятикласники підготували святковий концерт. Вони мали можливість розповісти про себе та показати свої захоплення. І коли кожен представляв себе та демонстрував власні здібності, можна було зрозуміти, що ці маленькі п’ятикласники – це неордарні особистості, які володіють різноманітними талантами, адже, як казав відомий філософ і мудрець Сократ, у кожній людині є сонце, тільки дайте йому світити. Багато дітей мають музичні обдарування: хтось грав на скрипці, хтось на гітарі, хтось на електронному піаніно, а хтось співав. Особливо цікавими були виступи, які юні гімназисти виконували разом зі своїми батьками. Також усіх вразила креативність та делікатність плетіння різноманітних речей з кольорових гумок, яку презентувала учениця 5 класу. Зовсім новим для гімназії був номер з художньої гімнастики. А ще учні читали вірші та підготували чудову сценку, де проявили свої акторські вміння. І звичайно, головною частиною посвяти було читання присяги гімназиста. Під час свята старші друзі-гімназисти привітали п'ятикласників , прочитавши вірші-побажання, приготували для них різні конкурси, поділились своїм досвідом і вручили подарунки, зроблені власними руками. Думаю, кожен із п'ятикласників запам 'ятає свою посвяту на все життя.

Тетяна Романів