Гімназійний щоденник

У це прекрасне, світле свято...

Завітало у стіни Зборівської державної гімназії ім. Романа Завадовича чарівне осіннє Свято і подарувало радість й усмішки нашими дорогим педагогам!

День учителя, мабуть, найулюбленіше свято не тільки самих учителів, а й учнів. За спостереженням школярів учителі цього дня добрі й веселі, як ніколи, адже вони приймають квіти і привітання, із задоволенням розглядають яскраві стінгазети, а після уроків насолоджуються різноманітними концертними номерами, підготовленими талановитими учнями.

Цього року, учні гімназії приємно здивували вчителів. Напередодні свята діти принесли живі квіти, з яких власноруч робили букети. Після уроків відбувся святковий концерт, на якому кожен клас вітав вчителів своїми виступами: пісні, танці, вірші, гумореси, сценки - усе радувало око й зігрувало душу.

Також, за давньою традицією, у цей день відбувається учнівське самоврядування. Учні 11 класу беруть на себе відповідальність і проводять уроки в 5-10 класах. Після проведених уроків одинадцятикласники відчули смак учительської роботи. І тепер на запитання: "Хто хоче обрати фах учителя", відповідають: "Не знаємо, чи достатньо у нас терпеливості, адже це дуже виснажлива праця".

Дорогі наші вчителі!

Від усієї душі дякуємо Вам за нелегку і благородну працю. Спасибі за те, що крокуєте разом із нами невідомими стежинами знань, адже наші майбутні успіхи і досягнення в повній мірі залежать від вас.

Ми постараємося в нашій пам'яті назавжди зберегти ваші слова, а в наших серцях - вашу доброту і турботу.

Марія Веретільник

вчитель