Улюблені свята поряд

Зі святом, дорогі наші наставники!!!

Велика і благородна професія − вчитель!

За розум осяйний,

За мудрість й доброту від Бога,

Прославимо в віках -

Звеличимо в піснях –

Високу працю педагога.

День вчителя… Хвилюючий день, якого з нетерпінням чекають і вчителі, і учні. Саме в це свято старшокласники можуть відчути себе вчителями і дізнатися наскільки важкою і клопіткою є ця професія.

Цього року цей день пройшов на «ура!». І учнівський, і навчальний колектив залишились задоволені. Вчителі та учні піднімались до класів сходами, які були прикрашені кольоровими кульками, що й створювало святкову атмосферу. Декоруванням гімназії в переддень святкування займалися одинадцятикласники. На дверях учительської висіли вітання для вчителів. Учні всіх класів малювали стінгазети до цього свята, які були вивішені в коридорі. Кожен, хто проходив повз, міг прочитати теплі привітання від школярів, які вони присвятили своїм любим вчителям.

Після уроків у холі зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували святковий концерт на честь цього свята, де висловлювали свою щиру подяку за любов, розуміння їх впродовж усіх років, за те, що допомагають стати на правильний шлях. Було презентовано багато веселих сценок з учнівського життя. Організацією святкування займався випускний клас, оскільки саме найстаршим учням нашої гімназії було доручено таке завдання. Зворушливим завершенням свята стало виконання молодшими учнями пісні "Україна − це ти". Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники гімназії ім. Романа Завадовича від сяючих очей учнів, від їхніх посмішок.

З відповідальністю до цього дня віднеслися всі учні. День самоврядування пройшов на вищому рівні: загальногімназійна лінійка, представлення директора гімназії, заступників, вчителів та класних керівників, після чого всі розійшлися по класах на уроки. Учні-вчителі сумлінно підготувалися до проведення уроків, а учні з повагою ставилися до них, старалися не заважати проводити уроки. Учень-директор і його заступники ходили по коридорах і перевіряли дисциплінованість учнів як на перервах, так і на уроках. На засіданні педради вони гордо могли сказати, що правопорушень і непорозумінь не виникало.

Особисто я випробувала себе також у ролі вчителя. Якщо сказати правду – то було нелегко, але мені дуже сподобалось, і я залишилась задоволеною. Цей день пройшов надзвичайно цікаво та весело.

Діана Коваль

"Життя прожити - це не поле перейти", -

Говорить нам народна мудрість.

і як би не складалися в житті шляхи,

Не забувайте тих, хто дав квиток у майбутнє.

Бо доля люта, час, на жаль, лихий,

Нас тиснуть звідусіль і б'ють зівсюди.

Та будьмо сильні, мужні так, як Він,

Той, що долає грізні будні.

Твої старання не були намарне,

Про це тепер говорю я.

Хоч тисячі разів так важко спотикався,

Та все ж не забував твої слова.

Наставник...Вчитель...Друг...

І можна ще багато написати,

Але мені не вистачить й мільйонів слів,

Щоби спасибі Вам сказати!

Мар'ян Костюк