/Files/images/Демків фото.jpg

Демків Маряна Ігорівна
Вчитель німецької мови
Освіта: Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.
Спеціальність: «Мова та література (німецька і англійська мови, зарубіжна література)»
Педагогічне кредо: «Люби те, що викладаєш! Люби тих, кому викладаєш!»
Працюючи у гімназії я зрозуміла, що потрібно поставити себе до рівня учня, при цьому дуже важливо не стільки дати знання, скільки навчити добувати їх, знаходити потрібну інформацію, зіставляти факти, зробити так, щоб він відчував себе частинкою уроку. А це i є робота вчителя.
Я завжди посміхаюся і цікавлюся всім тим, що мене оточує, поєдную в собі любов до справи і до учнів, вмію не тільки вчити дітей, але i сама здатна вчитися. Як вчитель, ніколи не зупиняюся на досягнутому, a обов'язково йду вперед, адже моя праця - це прекрасне джерело для безмежної творчості. Ми навчаємо не для школи, а для життя.