Улюблені свята поряд

Бути здоровим завжди модно

7 КВІТНЯ-ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

Здоров'я – найбільша цінність, говорить народна мудрість. Це тому, що тільки за наявності здоров’я в людини є сили та наснага для справ, спілкування, творчості. Коли в організмі щось болить, важко сконцентруватися на навчанні чи роботі, не хочеться розважатися. А сучасне життя вимагає від нас бути активними.

Берегти здоров'я треба з дитинства, а хвороби легше попередити, ніж лікувати. У нашому класі вже зараз багато учнів, хто має поганий зір. а дехто взагалі звільнений від занять. Маємо проблеми з імунітетом, тому що багато часу проводимо за комп’ютером чи книгою, через неправильне харчування та багато інших шкідливих речей, які оточують нас у сучасному житті.

/Files/images/Козацькі забави.jpg

Я вважаю, що зараз саме підліткам треба більше звернути увагу на свій фізичний стан, привчитися до здорового способу життя. Замість того, щоб піти зайнятися фізкультурою чи побігати ввечері на стадіоні, вони сидять за моніторами комп’ютера. Тому потрібно більше залучати молодь до спортивних ігор та конкурсів. У нашій школі систематично проводяться змагання між учнями класів. Я вважаю, що це правильно, адже діти та глядачі отримують задоволення.

Щоб бути здоровим, потрібно дбати про своє здоров’я. Слід більше вживати здорової їжі: фруктів, овочів; більше часу проводити на свіжому повітрі; займатися зарядкою зранку; та найголовніше - це відмовитися від шкідливих звичок. Адже саме погані звички забирають у нас дорогоцінний скарб.

Найчастіше підлітки стикаються з проблемами куріння, вживання алкогольних напоїв, а буває, що і наркоманії.

Тож нам потрібно задуматися над нашим майбутнім та майбутнім наших дітей.

Адже, як говорить народна мудрість-якщо людина здорова, то вона й щаслива.

Автор: Марія Веретільник