Гімназійний щоденник

Свято спогадів та вражень

/Files/images/Зустріч з випускниками 2014 ).jpg

Напевне, для кожного навчального закладу є невід'ємною частиною святкування Дня зустрічі випускників. Цьогорічне свято, яке відбулось у суботу, 1 лютого 2014 року, було особливим, оскільки приурочене ще й двадцятиріччю нашої гімназії. На вечір зустрічі випускників були запрошені всі випуски, починаючи з 1996-го року.

Вечір організовували учні 11 класу, звісно ж, допомагали їм вчителі. Об'єднавши зусилля, вони змогли зробити чудове свято, спогади про яке ще довго викликатимуть усмішку в усіх присутніх того дня у залі.

Дійство відбувалось у спортивному залі. Запрошені оцінили цікаве та оригінальне оформлення: для кожного випуску був призначений окремий стіл, особливу атмосферу створювали свічки на кожному столі. Відкрила вечір директор гімназії, Ковбасюк Ярослава Ярославівна. Заступник директора з навчальної роботи, Ольга Григорівна Борисюк, також була запрошена до слова. Вона є однією з тих небагатьох вчителів, які працюють у гімназії ще з дня її створення, а тому всім було неймовірно цікаво послухати її розповідь-екскурс про те, як розвивався наш навчальний заклад.

Одинадцятикласники підготували святкову програму. Як зазначила Ярослава Ярославівна, програма повинна була б бути ще пишнішою та більш святковою, але ми відмовились від всіх першочергових планів, оскільки, враховуючи ситуацію в країні, траур у пам'ять загиблим героям в Києві, ми не можемо повністю радіти. Тому програма була насичена виключно піснями ліричного характеру: у виконанні учениць 11 класу прозвучали пісні «Вчителі» та «Дякуємо тобі, рідна школо», Леся Голояд виконала для присутніх пісню «Троянда-ружа». Чарівний спів та щирі почуття,які дівчата старались донести, нікого не залишили байдужим.

/Files/images/Зустріч з випускниками-2014 005.jpg

Для випускників, які цього вечора святкували 15 років закінчення гімназії, ми підготували невеличкий конкурс, усі ювілейні випуски мали слово, і їм було що сказати, адже, як зазначили самі винуватці свята, за цей період часу змінилось у їхньому житті чимало. Згодом до мікрофона були запрошені усі охочі висловитись, поділитись враженнями, побажати найкращого гімназії. Так багато думок прозвучало у цей вечір, так багато усмішок, викликаних приємною ностальгією, з'явилось на обличчях гостей та вчителів!

Присутні також мали можливість станцювати вальс разом із вчителями, один з одним. Вечір закінчився спільним побажанням многих літ. Співали всі: учні, випускники, вчителі – і всім так хотілось продовжити цей вечір спогадів та вражень. Розмови між колишніми гімназистами та вчителями тривали ще довго по закінченню вечора. Очевидно, кілька годин – це не так вже й багато, аби описати повністю все, що відбулось у твоєму житті за багато років.

/Files/images/zust2.jpg

Чи варто казати, що вечір прийшов на ура? Думаю, найкращою оцінкою є те, скільки приємних відгуків ми почули від випускників. Ми були дійсно раді бачити, що нам вдалось бодай на дві години зробити свято для своїх попередників.

Редактор журналістського клубу

гімназії ім.Романа Завадовича