Шкільна гавань

Національно - патріотичне виховання учнів в Зборівській державній українській гімназії ім. Романа Завадовича є одним з пріоритетних напрямів виховної системи закладу. Формування ціннісного ставлення до суспільства і держави, національної свідомості, любові до рідної землі та свого народу

здійснюється через :

- участь у щорічній патріотичній грі «Сокіл/ Джура»;

- проведення тематичних тижнів та місячників ( тиждень Незалежності, місячник «Я-громадянин», місячник національного єднання);

- відзначення визначних та пам'ятних дат історії та державотворення;

- проведення уроків патріотизму, годин пам'яті;

- організацію походів та екскурсій по місцях бойової слави українського народу;

- участь у пошуковій та дослідницькій роботі даної тематики через діяльність Малої академії наук України;

- реалізацію соціальних проектів патріотичного спрямування.

/Files/images/Візит голови РДА Ю.Козіцького.jpg

З метою ознайомлення з системою національно-патріотичного виховання гімназію відвідав голова Зборівської районної державної адміністрації Юрій Андрійович Козіцький , який зустрівся з педагогічним і учнівським колективом та побував на інтелектуальній грі « 9 –та хвиля» на тему «Бойовий дух України», присвяченій Дню захисника Вітчизни.

/Files/images/9 хвиля.jpg

В ході гри, яку підготував і провів вчитель курсу «Захист Вітчизни» Л.В.Олійник, учні показали знання історії українського війська, ролі історичних постатей у становленні та розвитку української держави. Саме такі заходи формують у сучасних молодих людей дух патріотизму та відданості національній ідеї.

Автор: Н.М.Кохан, заступник директора з виховної роботи