Гортаючи сторінки історії

Сповнилось, настало!

«Ще не вмерла Україна»-

Гордо прозвучало

95 років тому 22 січня було вписане в історію українського народу, але святковим днем календаря, Днем Соборності України стало віднедавна. Лише за умов державотворчих процесів в Україні цей день набув своєї чинності. Так трапилось, що протягом багатьох століть історичного розвитку Україна не мала власної державності і єдиної території. Тому з метою відродження паростків духовності, виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини у Зборівській українській державній гімназії ім. Романа Завадовича пройшов позакласний патріотично-виховний захід , присвячений Дню Соборності України, та історична вікторина на тему « Історія Соборності та свободи України», в яких взяли участь учні 8-11 класів.

Також у рамках відзначення Дня Соборності було проведено огляд стінгазет на дану тематику та перегляд документального фільму: «Акт Злуки: відтворення історичної правди».

/Files/images/IMG_2654.jpg

Вся програма заходів спрямовувалась на те, щоб учні усвідомили наскільки важливим для нас, українців, є цей день, пам’ять про який є святою і вічною. Адже наші діди та прадіди довели, що українці є єдиним народом, духовним цілим, об‘єднаним як спільною пам‘яттю про минуле, так і турботою та відповідальністю про прийдешнє.

/Files/images/IMG_2655.jpg

Автор: Микола Іванович Сухорибко