Актуальності на хвості сороки

Стежками рідної демократії

демократія1

У Зборівській державній українській гімназії ім. Романа Завадовича кожного року проводяться вибори на пост президента. Цю посаду займає відповідальна та старанна людина, яка вміє вислухати інших та висловити свою думку. У цих виборах можуть приймати участь учні 9-11 класів.
Цього року вибори відбулися 29 вересня. Кандидатів було троє, і усі були гідні цієї посади.

Це були:

Баліцький Дмитро – учень 9 класу, креативний та добрий.
Семенина Вікторія – учениця 10 класу, розумна та відповідальна.
Тарнопольський Арсен – учень 9 класу, старанний та комунікабельний.

Перед виборами кожен президент розповідав про себе та проголошував невелику промову, у якій презентував власний план дій. Гімназисти голосували за того кандидата, якого хотіли б бачити на посту президента. Кожен голос був дуже важливим.І з великим відривом від своїх суперників переміг Баліцький Дмитро. Надіємося, що він не підведе тих, хто за нього голосував. Успіху йому!

Мар'яна Яворівська

демократія