Гімназійний щоденник

Вітання на крилах осені

вітаю

Щиро вітаю всіх Вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань.

1 вересня – свято тих, хто навчається, і тих, хто навчає.

Дорогі гімназисти!

В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Упевнена, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні!

Дорогі одинадцятикласники!

Ось ви і вийшли на фінішну пряму, яка закінчиться через рік випускними іспитами і закінченням навчання в стінах гімназії. І як у будь-якому змаганні, фініш – це завжди ривок, можливість і необхідність показати всі свої сили, так і в навчанні. Налаштовуйтеся на серйозну і цікаву роботу, шукайте творчі шляхи вирішення різних наукових проблем. Бажаю вам кожен день нових звершень і нових перемог, в першу чергу, над собою. Бережіть у шкільній пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ учителя, який навчав кожного з вас не тільки читати та писати, а й основам великої науки – життя.

Отже, ні пуху вам ні пера весь навчальний рік.

Любі вчителі!

У цей день від усієї душі хочеться побажати Вам дружньої, творчої роботи, міцного здоров’я, щастя, успіхів у навчальному процесі та щоб новий начальний рік приносив тільки приємні враження!

Ще хочу побажати Вам старанних, чуйних, розумних учнів, їх уважного погляду на уроках, і контрольних без помилок! Нехай цей рік буде кращим за попередній і всі ваші бажання стануть реальністю!

Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового навчального року!

Люблю вас і скучаю!

Наталя Василівна Николишин

І знову дзвоник кличе нас у наш просторий, рідний клас!

День знань – це перші дзвінки і хвилювання, море квітів і білих бантиків. Це довгоочікуваний день для тих, хто вперше переступить шкільний поріг, а особливо – для наших п’ятикласників.

День знань

1 вересня – свято початку нового навчального року, перш за все – для учнів та вчителів. Традиційно в цей день у школах проводять урочисті лінійки, присвячені початку навчального року.

Відчуття, що зворушують серце кожного у День знань, неможливо порівняти навіть із сильними та яскравими відчуттями нашого дитинства. Цей день завжди відрізняється барвистістю вражень і переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Свято першого дзвоника і початок нового навчального року – це своєрідне свято, яке об’єднує всіх: учителів, учнів, батьків, друзів, і в якісь часточці – всі покоління.

Звичайно, головними винуватцями дійства є школярі: від п’ятикласників з величезними бантиками і оберемками квітів мало не вдвічі більшими за них – до вже зовсім дорослих одинадцятикласників, які так скоро обиратимуть нові стежинки майбутнього життя.

І знову вчителі перегортають сторінки класних журналів, беруть у руки крейду – і гайда до нових країн знань, ще недосліджених, але таких цікавих.

Перший урок у школах району, як і в школах всієї України, був присвячений темі: «Україна – єдина країна». Його проведення було спрямоване на утвердження єдності України, неподільності її території. Важливо, щоб у цей нелегкий час не лише учні й педагоги, а й кожен громадянин України усвідомлював необхідність досконалого володіння державною мовою, шанобливого ставлення до історії, культури і традицій українського народу, дотримання конституційних та правових норм. Жити ж то нам треба з Україною в серцях!

/Files/images/Першовересень_зав.jpg

У цьому навчальному році хочу побажати всім учням бути відповідальними, допитливими і наполегливими в підкоренні вершин знань. Я вірю, що наші учні – це гордість Батьківщини, її теперішнє та майбутнє. Учителям бажаю океану терпіння у їхній нелегкій праці. Нехай високе покликання і життєвий досвід додають Вам наснаги у шляхетній місії навчання та виховання нового покоління українців!

День знань

Ірина Куликівська