Успішно завершили навчання у стінах Зборівської гімназії випускники 2020 – 2021 н.р. 13 учнів здобуло повну загальну середню освіту з високим та достатнім рівнем . Шість золотих медалістів - Грибачьова Марта, Грицишин Яна, Давидович Соломія, Кулик Тетяна, Кармазин Вікторія, Ремез Христина.

Похвальними грамотами за вивчення окремих предметів нагороджені Жеребецька Христина, Затор Софія, Ленар Андрій, Мархоцька Вікторія, Ремеза Ігор, Ремеза Оксана, Слівінська Христина.

Робота у МАН України принесла успіхи багатьом випускникам. Вони працювали у таких секціях: Давидович Соломія (секція «Історичне краєзнавство», Ленар Андрій («Літературна творчість ») , Кармазин Вікторія («Всесвітня історія»), Затор Софія («Теологія, релігієзнавство та історія релігії»), Грибачьова Марта здобула друге місце в обласному літературному конкурсі «Акорди творчості», Грицишин Яна, фіналіст Міжнародного наукового конкурсу екологічних проектів «Genius Olympiad 2021», визнана кращим учнем гімназії у 2020-2021 н.р.

Одинадцятикласники були активними і в позакласній роботі.

Тричі за рік вони проводили День учнівського самоврядування, виконуючи роль учителів-предметників.

Учні виховувались у дусі високого патріотизму, любові до рідної землі. Історична пам’ять – одна із складових характеру юного українця – випускника. Зворушливо та урочисто проводились тематичні години, приурочені Дню гідності, пам’яті героям Крут, Революції Гідності, Шевченківським дням.

/Files/images/IMG-d5b55a5771b2faff02c2449b22d89ada-V.jpg

Цікаво проходило святкування 150 - річчя з дня народження Лесі Українки. У теплій атмосфері проходило літературне читання «Твої листи завжди пахнуть зів’ялими трояндами».

/Files/images/IMG-1b56c9e0cc99ae97ea8b837a740dd5d0-V.jpg

Свято «Андріївські вечорниці», на якому прозвучало багато українських народних пісень, перенесло усіх присутніх у традиційну українську оселю, де було так багато жартів, звичаїв та традицій, які передаються із покоління у покоління.

/Files/images/IMG-e67f3c49e1cd564914bb95acb2c258b7-V.jpg

/Files/images/IMG-cecfe660f5db0806b41fc7b972e26cd8-V.jpg

У спортивних змаганнях учні 11 класу теж не пасли задніх.

У номінації «Кращий клас року» одинадцятикласники вдруге здобули перемогу.

Сьогодні – вони на порозі дорослого життя. Хай успішною та щасливою буде їхня життєва дорога.

/Files/images/IMG-59cc1a10ecf9900202ca795aac3f219f-V.jpg

Уже за обрії далекі

Відходять від причалів кораблі.

Ідіть в життя, романтики щасливі,

І проживіть красиво на землі!!!