Актуальності на хвості сороки

День демократії у гімназії

/Files/images/День демократії.jpg

Слово «демократія» відоме ще від часів Давньої Греції і у перекладі з грецької означає «влада народу».
Як відомо, найбільш демократичні країни світу є водночас країнами, найкращими для проживання. Більшість громадян тут почувається вільними і захищеними. У рейтинговому списку 167 країн за рівнем демократії Україна опинилася на 53 місці. Це навіть не посередині, а значно ближче до верхньої частини. Отже, Україна має змогу стати по-справжньому демократичною державою.

В нас, учнів гімназії ім. Романа Завадовича, є своя влада: президент, і парламент, до якого входять 2-3 учні з кожного класу. Гімназію можна назвати маленькою демократичною країною, адже ми вибираємо органи парламенту. До речі, 26 вересня в закладі відбудуться вибори президента. На це місце можуть висунути свою кандидатуру учні 9-10 класів. Цього року є такі претенденти ,як: Грицай Марія, Бігус Ірина, Куликівська Ірина

Грицай Марія – старанна та відстоює свою думку

Бігус Ірина – добра, розумна і комунікабельна

Куликівська Ірина- відповідальна і вміє вислухати

Хочу побажати всім учасникам чесної виборчої компанії і здорової конкуренції.

Перед виборами кожен кандидат розповість про те, як він буде змінювати гімназію. З нетерпінням чекаємо на нового президента !

Автор: Ірина Куликівська