Гімназійний щоденник

/Files/images/ver1_1.jpgПершовересень строкатий учнів всіх вітає із святом

Освіта це те, що залишається,коли ми забуваємо все, чому нас вчили раніше

А. Ейнштейн

Завітала до нас осінь-чарівниця. Дерева почали жовкнути, а в школі знову залунали веселі дитячі голоси – прийшло 1 Вересня – День Знань. Завжди яскравий, хвилюючий, емоційний, радісний та святковий день. Голосне звучання державного гімну та мелодійна музика свідчать про початок урочистої лінійки в Зборівській державній українській гімназії. Звідусіль лунають теплі поздоровлення .

/Files/images/ver4.jpg

Перше вересня - це чудова пора зустрічей з учителями, друзями , книжками та новими знаннями. Це свято, яке є і загальним для всіх і для кожного особистим. Найбільш хвилюючим воно було для п’ятикласників, адже вони прийшли у гімназію вперше. Перше знайомство між собою, з учителями, перший урок, та багато нових вражень. Напевне, кожен з учнів гімназії відчував легке хвилювання, перед чимось невідомим, незнайомим, новим…

І нехай усі скаржаться на те, що закінчилося літо і потрібно рано вставати , носити шкільну форму, відповідати на уроках , робити домашнє завдання, але в душі відчувають радість, переступаючи поріг навчального закладу в новому навчальному році, а хтось – перший раз у гімназії.

/Files/images/ver3.jpg

/Files/images/ver1.jpg

Отже, свято Першого вересня – це казкове свято, що веде нас у вирій веселих шкільних буднів, які є невід’ємною частинкою нашого життя і якими треба насолоджуватися сповна.

/Files/images/ver5.jpg

/Files/images/ver2.jpg