Рубрика: "Гімназійні свята поряд"

Вже традиційно середина грудня знаменується урочистою подією – святкуванням дня народження Романа Завадовича.

Неможливо уявити кращого способу вшанувати ім’я цього видатного українця, нашого земляка, як поринути у його творчість.

Тому у гімназії відбулась урочиста академія, приурочена українському письменнику, Князю дитячої літератури, який подарував нам незабутній, феєричний світ казкових героїв.

Вірш «Зборів» прочитали учениці 7 класу - Семенина Аліна і Лотоцька Крістіна.

Учні 5-7 класів інсценізували твори Князя дитячої літератури. Неповторні герої Романа Завадовича запросили нас у казковий світ з неймовірними пригодами Гномика Ромтомтомика, Гоци Драли, Леся Побігдеся та інших мешканців чарівного лісу.

Пісні у виконанні Рудої Ольги, Бардокіної Люби та Павлович Віталії дарували глядачам новорічно-різдвяний настрій.

Будник Анастасія

Рубрика: "Поетична кав'ярня "

Вітер

Вітер з хмарами здружився

Тихо в саду причаївся.

І неначе хитрий злодій

Всім зіграв сумних рапсодій.

Потім вихром знявся в небо,

Сипнув дощиком як треба

Розчесав берізці коси ,

Залишив тополю босу,

А у ясеня і клена

Шматував кору зелену.

І хоч як він не старався

Тільки дуб йому не здався.

І від злості вітер стих -

Стало затишно для всіх.

Рум'яна Анастасія