Актуальності на хвості сороки

Слово про вчителя

/Files/images/З Днем вчителя.jpg

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День вчителя, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і сяють посмішками вихованців та педагогів.

Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням, і з цим не можна не погодитися, адже вчитель запалив іскорку знань у наших серцях. Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю учителів. Вони сумлінно виконують свій професійний обов’язок, вчать нас пізнавати нове й пам’ятати про те, якого ми роду. Вони вносять визначальний вклад у розвиток України, формують нове покоління її громадян, передаючи молодій людині неоціненний скарб високої освіченості та прагнення змінювати на краще своє життя й долю своєї країни.

Для того, щоб когось навчити чогось, треба самому досконало розбиратися в цьому, бути готовим відповісти на будь-яке питання. До того ж вчителеві часто доводиться бути обізнаним у тому , що не стосується його предмету, тому його кругозір має бути широким. А ще педагогу необхідні такі якості як витримка, терплячість, дружелюбність.

Бути вчителем дуже відповідально, адже він для учнів взірець у мисленні та поведінці. Мало того, що має досконало знати предмет, що викладає,треба вміти навчити. Кожна дитина у класі прагне зрозуміти матеріал. А діти всі різні, тому вчителеві так необхідно бути уважним до кожного. Він повинен знайти підхід до усіх, зацікавити своїм предметом, показати його важливість та корисність у житті учнів. При цьому педагог має з повагою ставитися до індивідуальності учня, не принижувати його, навіть ставлячи двійку. Такого вчителя обов’язково люблять учні, уважно слухають та з цікавістю виконують завдання.

/Files/images/IMG_6582.jpg

Хочу побажати всім вчителям:

Щастя і здоров’я міцного!

Учнів вдячних!

Чистих світанків,