Наші вітання

День вчителя - всенародне свято

/Files/images/G87J95CA0QDRCACAEDKBODCAFLY4YNCAAA80PICAW52K1JCALNAYGTCATSONH4CAES9KYBCARW98JVCAF9LLYGCAXIB1XICAMSFBQZCA0LU9X3CARJHHKVCAAA805VCAVKNQZPCANVLXIECAOIJE1XCAW7W2AU.jpg

Не смійте забувати вчителів!
Адже найкраще все в нас від їхніх зусиль.

День вчителя - професійне свято працівників сфери освіти - був заснований ЮНЕСКО в 1994 році і звичайно відзначається в першу неділю жовтня.

Вчитель - це більше, ніж професія, вчитель - це покликання. Своєю роботою вчитель закладає основи світогляду багатьох поколінь, будучи зразком мудрості та справедливості.

Дорогі, милі вчителі! Від усієї душі вітаємо вас зі святом! Але немає вчителя без учнів. А це означає, що сьогоднішнє свято не тільки ваше, але і всіх, хто вчився і вчиться. У школі навчалися всі: наші дідусі та бабусі, мами і тати.

Виходить, що День вчителя - всенародне свято.

Про вчителів нашої гімназїї можна сказати багато щирих і хороших слів:

вони дають нам мудрі настанови, стараються зробити кращим наше майбутнє, це добрі та чуйні люди, які завжди підтримають у будь-якій ситуації, вчать нас тому, що може згодитись у житті, милі та цікаві, не сварять нас, навчають, і люблять, наче рідних.

Це Вчителі, які з терпінням стараються пояснити те, що ми маємо осягнути.

Це ті, хто з високим професіоналізмом та відповідальністю ставиться до своїх обов'язків.

Саме про таких вчителів можна мріяти, вони ідеал, на який слід рівнятися. Для нас честь навчатися у таких вчителів!

Автор: Руслана Банадига

• Галина

2013-11-06 22:20:10

Дуже приємно читати такі рядки!...