Улюблені свята поряд

Посвята у гімназисти 2013

Вже стало доброю традицією нашого закладу проводити день посвяти п’ятикласників у гімназисти. Цьогоріч дійство проходило у вигляді подорожі до чудової країни Доброти. А супроводжували школярів жителі цієї країни – добрі феї Світлана Постоловська і Руслана Банадига.

Учні побували в дивовижних місцях країни Доброти. Виконуючи різні завдання, вони отримували букву чарівного слова-коду, яким пізніше відчинили скарбницю, зустрілися з королевою Доброти і отримали дари, безцінні для будь-якої людини.

/Files/images/посвята 2013.jpg

Починалося все біля Водоспаду Добрих Справ, наблизившись до якого учні і презентували перші успіхи класу. А похвалитися було чим! Потім наших юних друзів запросили на Галявину Талантів, де вони розповідали чим живуть, які їх захоплення, про що мріють. А ще наймолодші гімназисти чудово показали свої таланти, граючи на скрипці (Д.Сакали, О.Сакали, А.Хом’як), сопілці (Н.Павлович разом з татом), читаючи вірші (Р.Щербань). Більшість учнів захоплюються малюванням. Тож усі присутні мали змогу побачити чудові малюнки Назара Павловича, Марії Михайлишин, Нелі Рудзінської та Інни Чорній. Олександра Сакали здивувала своєю колекцією виробів з полімерної глини, а Павло Романів – з тістопластики.

Завершили свій показ талантів веселими піснями «Усмішка» та «Голубий вагон» під керівництвом вчителя музики О.В.Панчишин. П’ятикласники побували в музеї рецептів доброти і спробували вилікувати суспільство від таких хвороб, як злість, заздрість, байдужість, шукаючи рецепти разом з батьками.

На своєму шляху до країни Доброти школярі перетнули Озеро Перевтілень, створили драматизацію казки «Червона Шапочка». І ось, нарешті, всі перешкоди пройдено, і учні відкрили країну Доброти та зустрілися з її королевою (Іриною Куликівською).

Закінчувалося свято проголошенням клятви гімназиста та вітанням п’ятикласників .

Марія Веретільник