Рубрика: "Зустрічі, що надихають"

Англомовний табір у Зборівській гімназії

У вівторок, 6 червня, стартував English Week у гімназійній «Країні мрій». Для роботи з дітьми до нас прибули волонтери з Корпусу Миру: Нішат Мамуд та Керолайн Кауфман. Координатором програми є Джером Аллен.

Перший день був надзвичайно насиченим: англомовні ігри «Show me», «Guess who?», танцювальні руханки та майстер-клас «Animal Masks». День завершився командною грою «Ultimate Frisbee».

Середа «Sport Day» розпочалась виконанням пісень «You’ve Got a Friend in Me», «When Saints are Marching in». Після співанок, взявши «природні» пензлі в руки, гімназисти вимальовували загадкові картини природи. Також діти показали свої фізичні можливості у грі «Kickball».

Наступний табірний день – ще одна цікава і незабутня сторінка. Учні створювали автопортрети, вивчали нові пісні, а також провели екологічну акцію «Зроби місто чистим», започаткувавши проект з роздільного сортування сміття. Для підвищення рівня англійської мови діти мали змогу переглянути мультфільми «Toy Story», «Cars» та поділитися враженнями у формі гри «Tell me about...». Фанати спорту продемонстрували свої вміння у кікбоксингу.

Дружні відносини, щирі усмішки та тепла атмосфера панують у «Країні мрій». Гімназисти дуже задоволені часом, проведеним з волонтерами в таборі та сповненні позитивних вражень.

Грицишин Яна